Pomoć našim forumašima?!

Pomoć našim forumašima?!

Prije svega nadam se da ste SVI dobro i zdravo i da trenutna situacija se ne dešava ni vama ni vašim najmilijima, moja želja je da ukoliko je neko zadešen ovom nesretnom situacijom da saznamo za takvog i da mu kao stalni virtuelni prijatelji koji objedinjuje jedna ljubav, pomognemo i stanemo uz članove na ovaj ili onaj način, volio bih da svi uzmete učešće i da stanemo uz one kojima treba pomoć a dio je nas...

Lp
 
svaka cast na temi. moje mjesto je pogodjeno poprilicno ali bogu hvala dobro sam. pomoci sam ZA! koliko mogu. ogranicen sam malo posto je sve zaplavljeno ali trudicu se.
PS: focak je kritican skroz :D
 
Član
Ja sam jutros na poslu ali supruga je ostala kod kuće da prepolovi posteljinu i garderobu, pola ostaje nama, a pola ide. Ja u suhom plata redovna za par mjeseci sve ću namiriti. Mnogu su ostali i bez kuće i posla, a i ono što imaju na sebi je mokro i prljavo. Članovi koji su u problemima se ne mogu javiti ali pomozite kome možete, a nanijetite za njih ili se samo pomolite.
Okrenite se oko sebe. Sve što imate u kući sada sve to nekome treba, a nema. Ako imate viška odnesite u Crveni krst, Merhamet, Dobrotvor, Karitas ili na neko mjesto gdje se sakuplja za ove ugrožene.
 
Legend
svakako i svi trebaju biti ZA
danas u 12 ako ko iz okoline cazina ne zna je sabirni centar za prikupljanje donacija prehrane i ostalog kod dvorane
 
Legend
Molim ostale forumase da ovu temu shvate krajnje ozbiljno i da samim tim i pisu u nju, situacija je krajnje ozbiljna a tematika jako opipljiva..
Sto se pomoci tice, mislim da novcani iznos je sada najmanje potreban, dakle novac neka bude krajnja opcija, ljudima je prije svega potrebna POMOC, LIJEPA RIJEC, GESTA, DA IM SE POKAZE DA NISU SAMI, DA IMAJU KOMSIJE, PRIJATELJE, SUGRAĐANE koji su voljni pomoci i koji su tu za njih..
Posteljine, stara odjeca, obuca, kucne potrepstine, komsiji, u susjednom gradu, kantonu pa tek onda ostalo, to vam je moj savjet, moze zbirno, moze individiualno, u drustvu, bilo kako bilo.. Mi sa foruma eventalno mozemo po gradovima, na nekim meetovima da se skupimo i improvizujemo neki zbirni centar gdje bi se to moglo proslijedit ili crvenog krstu, ili civilnoj zastiti ili eventualno da se licno ispred foruma preda porodicama koje zaista trebaju nasu pomoc..
 
Član
LJUDIMA U DOBOJU NAJVISE POTREBNA VODA,MLIJEKO ZA BEBE I HRANA!
DANAS SMO U SELU SKUPILI PRVU TURU POMOCI I ODVEZLI U GRAD,GRAD JE KATASTROFA
SUTRA EKIPA SOZA CEROVICE TJ MI KRECEMO DA POMOGNEMO U ISTOVARU HRANE VODE I SVEGA OSTALOG STO PRISTIZE(LOKACIJA KASARNA)
SVI KOJI MOGU DOCI POMOCI NA BILO KOJI NACIN SU DOBRODOSLI! :)
 
LJUDIMA U DOBOJU NAJVISE POTREBNA VODA,MLIJEKO ZA BEBE I HRANA!
DANAS SMO U SELU SKUPILI PRVU TURU POMOCI I ODVEZLI U GRAD,GRAD JE KATASTROFA
SUTRA EKIPA SOZA CEROVICE TJ MI KRECEMO DA POMOGNEMO U ISTOVARU HRANE VODE I SVEGA OSTALOG STO PRISTIZE(LOKACIJA KASARNA)
SVI KOJI MOGU DOCI POMOCI NA BILO KOJI NACIN SU DOBRODOSLI! :)

Doboj je bas pogodjen dobro i stvarno je tuga danas su ovi nasi iz teslica vam poslali dole te stvari sto si naveo i jos nekih stvari, i krenuo je konvoj za pomoc iz teslica danas. LP i cuvajte se
 
Top