Pomoc, mislim da sam prevaren

Pomoc, mislim da sam prevaren

Član
Lijep pozdrav svima. Nadam se da mi neko moze pomoci pa da kazem sta mi se desilo.

Iza sebe imam preko 30 godina profesionalnog rada u lakiranju automobila i po prvi put mi se desilo da se musteriji nakon 10tak dana kompletna farba odlijepila od filera poput samoljepljive folije. Farbanje je odradeno u profesionalnoj komori, te me zanima je li se jos nekome desilo isto ili slicno. Jesam li prevaren i na koji nacin je moguce izvesti takvu prevaru?
Hvala jos jednom, nadam se brzom odgovoru.
 
meni je na jednom farbanom dijelu pocela farba otpadati sa filera tog. poslije kad sam na pranje otisao, pootpadalo sve..
ali nemam ja pojma jesi li ti prevaren, samo se jadam
 
Član
korist je velika sigurno.. vratit ce mu pare + ofarbat ce ga opet o njegovom trosku :D

Covjeka poznajem dugo, necu njega uopste komentarisati, ali dogovorimo posao, kaze mi da auto ide na prodaju. Odradio san sve kao i uvijek, on odvozi auto jednoj auto kuci, ovi mu pocinju s pronalazenjen nedostataka, a zatim mi se pokazuju fotografije zaposlenika te auto kuce koji "odljepljuje" bazu u komadu kao da je neka folija. Ne bih o odsteti :dead: , al reci cemo samo da sljedece farbanje radi covjek te autokuce.

Dugogodisnji pouzdan nabavljac materijala...nije do materijala gotovo sigurno.
 
Član
Gledao sam neku emisiju o autima sto neki restauriraju i prikazivali su kako skidaju staru farbu. Poprskaju auto nekom tecnoscu slicno razredivacu i ostave da odstoji malo kada tecnost osusi dodu i samo gule farbu. Moze se do lima oguliti time... Ali iskreno prvi put cujem da majstora neko prevari hahah :D
 
Top