pomoć Mara fix??

pomoć Mara fix??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hidraulic je napisao(la):
MSE imam na 7-8 racunara i niti jedan nije usporio, a ne nenormalno...

Samo naprijed onda, ja gdje god sam ga stavio CPU pobudali, non stop aktivnost prosora skače. A da ne pričamo da je MSE među najgorima po detekciji.

http://www.av-comparatives.org/images/docs/avc_fdt_201209_en.pdf
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
MSE imam na 7-8 racunara i niti jedan nije usporio, a ne nenormalno...

slazem se u potpunosti, ja sam ih instalirao na vise racunara, sto sebi sto drugima i niko se nije pozalio. bas naprotiv, uopste ne usporava racunar. i sasvim dobro funkcionise sa "standardnim viruscicima". nisam pentagon niti otvaram neke sumnjive stranice tako da mi ne treba nista posebno. da imam neke extremne zahtjeve, kupio bih licencirani kaspersky, ovako MSE za normalnog korisnika sasvim ok ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ako ti je sedmica, instaliraj Microsoft security esential i uzivaj. za normalnog korisnika sasvim dovoljo, a potpuno je besplatan ;)

Ukrade mi misao iz glave..:cool:
Da,sasvim dovoljno za sve korisnike...
 
Član
Meni je služio nod godinu super i sva viruse pronalazio i instalirao sam ga opet i ovaj program mara fix...Hvaal svima na pomoći posebno članu Mara...pozzzz:cool:
 
Član
Zna se koji je najbolji antivirus zadnjih godina, po mnogim korisnicima i kritici to je BItDefender.Tako da ako imaš priliku da kupiš kupi, tu je negdje sa Kasperskim a troduplo je jeftiniji.

Ili jedonstavno instaliraj Linux program sa open source kodom i ne treba ti antivirus :D
 
Član
Dzejlan12 je napisao(la):
Zna se koji je najbolji antivirus zadnjih godina, po mnogim korisnicima i kritici to je BItDefender.Tako da ako imaš priliku da kupiš kupi, tu je negdje sa Kasperskim a troduplo je jeftiniji.

Ili jedonstavno instaliraj Linux program sa open source kodom i ne treba ti antivirus :D

Joj druže ne lupaj bogati. BItDefender uopšte nije najbolji zadnjih godina, nego je tek ove proglašen za najbolji, ali sistem znatno uspori sa njim. Dalje, Linux nije program nego operativni sistem i nije otporan na viruse, kao i što je slučaj sa svakim OS, nego je samo stvar što se taj sistem znatno manje koristi nego Windows pa tako je i manja zainteresovanost da se za njega napravi virus.
 
Član
Reci ti meni koja je razlika između zatvorenog i otvorenog koda u operativnom sistemu?

I da Bit Defender jeste zadnjih godina jedan od najboljih antivirusa, malo pregledaj po internetu zadnje, dvije tri godine pa se javi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top