pomoc MAC audio 2 ch ili 4 ch???

pomoc MAC audio 2 ch ili 4 ch???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koristim Sony GT200 cd player koji ima samo 2 cinca (izlaz za 1 woofer)
Koristim 2CH pojacalo (BRIDG)
Danas sam gledo po radnjama i posao kupiti, ali malo me prodavac zbunio...
MAC audio 1200 W 2CH (315km) ili
MAC audio 1500 W 4CH (330km)
koristim woofer Xplod 15"

Ako uzmem ovo 4CH, da li je moguce da to sve BRIDG na 1CH???

msn: sanio_007@hotmail.com

Hvala unaprijed!!!
 
Član
RE: pomoc MAC audio  2 ch  ili 4 ch???

nije moguce sve spojit na 1 kanal,al je moguce na 2
 
Član
RE: pomoc MAC audio  2 ch  ili 4 ch???

za te pare možeš naći sebi monoblok pitaj Muhu
 
Član
RE: pomoc MAC audio  2 ch  ili 4 ch???

nije polovan , znam o cemu mislis i ja sam gledo te Mac audio , jaka su pojačala ali ako imaš jedan bas i planiraš ostati na jednom onda bi ti paso monoblock
 
koki+ je napisao(la):
nije polovan , znam o cemu mislis i ja sam gledo te Mac audio , jaka su pojačala ali ako imaš jedan bas i planiraš ostati na jednom onda bi ti paso monoblock

ma sto se mene tice ja bi gepek pretvorio u "KUTIJU" za 2 x 15" :)

al kad mi mati pocne brojat...ti nisi normalan...pola gepeka je tvoje bure...
i sta ako sad dodam jos jedno??? h ehheheh
 
Član
RE: pomoc MAC audio  2 ch  ili 4 ch???

eeeee u kuci su tri pioneera imo sam tri pojačala pa otišlo sve sada tražim kvalitetno pojaćalo šta mislis kakao meni broje
 
Član
RE: pomoc MAC audio  2 ch  ili 4 ch???

ako je sony 15ka ova nova crna onda monoblock jer sam pokusavao s bruku pojacala u bridgeu NISTA samo MONOBLOCK pricam iz iskustva
 
Davor_ je napisao(la):
ako je sony 15ka ova nova crna onda monoblock jer sam pokusavao s bruku pojacala u bridgeu NISTA samo MONOBLOCK pricam iz iskustva

kod mene je SIVA petokraka (iz MobilMedie)
http://www.youtube.com/watch?v=TdOMYZCcFaI
 
RE: pomoc MAC audio  2 ch  ili 4 ch???

koki+ je napisao(la):
eeeee u kuci su tri pioneera imo sam tri pojačala pa otišlo sve sada tražim kvalitetno pojaćalo šta mislis kakao meni broje

Koliko kvalitetno trazis :D:D:D
 
RE: pomoc MAC audio  2 ch  ili 4 ch???

PanTheRoo7 je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
za te pare možeš naći sebi monoblok  pitaj Muhu

polovan???
jbga ovo je NOVO iz Mobilmedie (tuzla)
garancija 2god!

Garancija 2 godine vazi samo u slucaju da ti je pojacalo samo iskocilo iz kutije i razbilo se kao i da ti je ugradjivao sonijev servis iz Sarajeva a za sve ostalo tu garanciju objesi macku o repic (Loshe iskustvo sa Mobilmedijom)
Hoces nesto novo sa pravom garancijom imas Muhu i caraudio, znaci momci prodaju momci ugradjuju (nemoj da ih previse hvalim nisam nista kod ljudi kupio al je fakat tako, tu jedino dobijes garanciju i na rad i na proizvod)!
a za 3 glave ima se sta kod njih kupiti isto ako ne i bolje od macAudija.
 
Pilsner_TZ je napisao(la):
PanTheRoo7 je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
za te pare možeš naći sebi monoblok pitaj Muhu

polovan???
jbga ovo je NOVO iz Mobilmedie (tuzla)
garancija 2god!

Garancija 2 godine vazi samo u slucaju da ti je pojacalo samo iskocilo iz kutije i razbilo se kao i da ti je ugradjivao sonijev servis iz Sarajeva a za sve ostalo tu garanciju objesi macku o repic (Loshe iskustvo sa Mobilmedijom)
Hoces nesto novo sa pravom garancijom imas Muhu i caraudio, znaci momci prodaju momci ugradjuju (nemoj da ih previse hvalim nisam nista kod ljudi kupio al je fakat tako, tu jedino dobijes garanciju i na rad i na proizvod)!
a za 3 glave ima se sta kod njih kupiti isto ako ne i bolje od macAudija.

CarAudio je u Sarajevu, maeni se ne voza bas iz Tuzle...benzin SKUUUUP!!!
Jbga u TZ je MobilMedia najjaca, ako nije i jedina. Sve ostalo su neke radnjice bezeze...
 
Član
RE: pomoc MAC audio  2 ch  ili 4 ch???

Pa ja mislim da je Eddo zastupnik Caraudio opreme za Tuzlu,pitaj njega on ti moze dobaviti sta ti god treba iz Caraudia
 
Početnik
RE: pomoc MAC audio  2 ch  ili 4 ch???

pogresno eddo je za Zivinice , u Tuzli imamo partnera i to firma Mepro koja se nalazi u stupinama b9 telefon 061 887007, tamo sada mozete naci dosta nasih proizvoda a sto nema a mi imamo tamo je za 24 sata, cjene su iste kao kod nas.

Takodje mozete dobiti brzom postom na Vasu adresu bilo koji proizvod za one gradove gdje nemamo partnere
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top