pomoc kompjuterasi

pomoc kompjuterasi

Član
pozz raja, evo mene opet sa problemom, u pitanju je cd rom, sve je ok radilo, sluso neku mjuzu, i restartovo racunar, posle toga kad se upali racunar samo prikaze da je prepozno cd rom(dole kod sata u desnom cosku dodje onaj balončić) ii racunar mi zabode, ne prima nikakve funkcije. donosio drugii, isto se ponasa., skinem struju sa njega, komp mi normalno radi. e sad, nije u pitanju ni jampovanje, jer mi je sve prije toga ok radilo, nisam nista skido mjenjo itd, pa bi molio za pomoc ??
 
Član
Verovatno ti je problem na matičnoj ploči, probaj u drugi konektor ( ako ima, zavisi opet koji ti je tip CD-ROM-a )........
 
Control Panel - Regional and language options. Udji tu i prebaci sve na English (United States) pa pokusaj onda.
 
Član
@brko nema drugi slot za cd rom, aa donosio sam i drugi cd rom sa przacem al isto sve.
A imenjak moj, jel kontas da bi rjesilo to problem, jer je kod mene na bosanski sve, tako postavio kad sam sistem radio, i radilo sve, do tog kobnog restarta. :icon_cry:
 
Član
Pogledaj malo oko device menager-a pokazuje li ti onaj zuti znak opasnosti iznad CD/DVD uređaja, moje mišljenje da ti je to do BIOS-a ili ti je otisao slot na maticnoj ......:icon_rolleyes:
 
Ja sam jednom prilikom kupio novi DVD rom i skopcam ga, kada udje u windows sve blokira dok nisam prebacio na english kako su mi savjetovali serviseri Genelec-a.
 
Član
Imenjačee, ako te ikad vidim imas od mene rucak, svaka cast, uspio sam sa onim, radii sad. aa kontam nesto, i ovo sto edo kaze ako bi se vrijeme vratilo da bi radilo i tako, al nea vezee.
 
S@jko je napisao(la):
Imenjačee, ako te ikad vidim imas od mene rucak, svaka cast, uspio sam sa onim, radii sad. aa kontam nesto, i ovo sto edo kaze ako bi se vrijeme vratilo da bi radilo i tako, al nea vezee.

Drago mi je sto sam pomogao :cool::cool:
 
Top