pomoc kod kupnje

pomoc kod kupnje

Član
pozz svima, u planu mi je kupnja novog auta, prije sam imao corsu 1.3 cdti od 55 kw a sada planiram kupit nesto jace (posto sam mladi vozac do 80 kw), za oko su mi zapeli novi focus trend sport, benzinac od 77kw, seat leon 1.2 tsi style, ista snaga i vrsta motora, i cak mozda i alfa romeo giulietta ali dizelas, takodjer 77kw iako je cjena malo visoka :/, tako da bih vas zamolio za savjete i prjedloge. inace volim da auto moze povuci, volim voziti agresivnije i brze, pa mi je vazno da je auto siguran u zavojima i da drzi cestu :D hvala
 
Član
Ja bi ti preporučio golfa 1.6 TDI 77kw 250 nm
leon sa istim motorom ili nova astra 1.3 DTE 70 kw
 
Član
George je napisao(la):
Ja bi ti preporučio golfa 1.6 TDI 77kw 250 nm
leon sa istim motorom ili nova astra 1.3 DTE 70 kw
Tnx na preporuci ;)


Franki je napisao(la):
Do koliko para auto?
Ps svako auto drzi u krivinama ako ga normalno vozis. :cool:
Pa otprilike kao što su ovi ajmo rec 15 soma €, tu negdje da se krece cjena, a sto si reko za normalnu voznju slazem se:lol: ali nekad mi je noga malo teza na gasu pa zato i pitam :icon_biggrin:
 
Sto se tice krivina i lezanja, Focus i Alfa su ispred Golfa, a ja bih prije isao na Gullietu ako se mozes protegnuti ;)
 
ne pita momak bezze za stabilnost da znate kakvih kurvi (krivina) tamo ima po Istri i vi bi pitali za stabilnost
moj prijedlog Chevrolet Cruze 1.4 turbak u cjenovnom rangu za 15 milja eura a ljepotan na cesti pozzz ;)
 
Pa eto, onda ni s Alfom nit Focusom nece pogrijesiti sto se tice stabilnosti, a ja bih prije Alfu, zna se kakvo je kod nje podvozje ;)
 
Član
ja bih prije giuliettu nego golfa.. ljepsa je puno... samo uzeo bih turbaka pa ga cipao i dobio konja za koje niko ne bi znao ;)
 
George je napisao(la):
sad ispade da golf, seat i astra nisu stabilni WTF :icon_question:

Stabilni jesu, ali po mnogim testovima, sto se tice lezanja, Focusovom lezanju ne mogu prismrditi u kompakt klasi i to je cinjenica ;)

Ako se odlucis za Alfu, znaj da je trap malo osjetljiviji nego kod ostalih, ali sve nadoknadi dobrim lezanjem.
 
Član
technoGeek vidio sam te vise puta da potenciras to lezanje, sta ti mislis kolike su to razlike?

Leon je vec stari model, Focus mi izgleda beze, ja bi Alfu ako moze.
Il Golfa 6 sto ti neko napisa, ako nije preskup :icon_biggrin:
 
Top