pomoc:HOCU DA ZATAMNIM STAKLA NA AUTU!

pomoc:HOCU DA ZATAMNIM STAKLA NA AUTU!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mene vala nikad nist nisu oko folije peglali 2 3 puta me zaustavili sve su ispregledali ali folije ne spomenuse (50% zatamnjeno) ali za svaki slucaj sam u ASA i uzeo onaj papiric da je auto tako kupljeno sa toniranim staklima a tu ne pise koji je postotak zatamnjenja tako da sam tu ogradjen :icon_biggrin:
 
Član
Streethunter28 je napisao(la):
kupac6 je napisao(la):
http://www.imagebanana.com/view/q9gqqd0s/208819_156849051043074_1000015394074.jpg
evo link pa mozete pogledati kako izgleda :D

Dobro izgleda;) Koji je ovo procenat zatamljenja? Jesu li llumar folije?
Llumar ATR 35 CH SR HPR(sto bi u prevodu znacilo 65% zatamnjenosti)



AnDel je napisao(la):
jest sve zavisi na kakvog policajca naletis...ima 'bezobraznih 'pa napisat ce ti je za bilo sta, a ima stvarno dobrih likova i progledat ce ti mnogo toga, posebno ako je skromije auto, a ima ih vala pisat ce ti iako 'vidi' da bas nisi s parama 'na ti ':)

na novim autima to ne gledaju toliko, ne znam zasto prave diskriminaciju na osnovu toga, iako logika da covjek s losijim autom i nije bas spreman platiti kaznu za to...a prelazak granice nije problem jer to se ne gleda tamo kao kod nas...vecina auta zatamnjena fabricki ili folijama...

kako god ja sam odlucio postaviti 50 % komplet bocna stakla ....zadnju sajbu nebi preporucio, iako vidim kod tebe je to blago i bas extra izgleda, jel 50 % ili manje ? ;)
Llumar ATR 35 CH SR HPR(sto bi u prevodu znacilo 65% zatamnjenosti)
 
Pozdrav, sto se tice tehnickog tu ti mogu reci jer sam voditelj tehnickog pregleda, ne gleda se to toliko barem dosad, sad malo poostrava ministarstvo saobracaja da se radi po pravilnicima koji kaze da smiju biti zatamnjena ona stakla koja se nalaye iza vozacevih ledja, ja sam ih pustio par komada, za granicu mislim da su tu rigorozniji, spustis prednja stakla :lol:
 
Član
c0d14c je napisao(la):
mene vala nikad nist nisu oko folije peglali 2 3 puta me zaustavili sve su ispregledali ali folije ne spomenuse (50% zatamnjeno) ali za svaki slucaj sam u ASA i uzeo onaj papiric da je auto tako kupljeno sa toniranim staklima a tu ne pise koji je postotak zatamnjenja tako da sam tu ogradjen :icon_biggrin:


da li mi mozes objasniti u privatnoj poruci kako si to izvadio jer cu najvjerovatnije i ja morati da se osiguram time ::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top