pomoc:HOCU DA ZATAMNIM STAKLA NA AUTU!

pomoc:HOCU DA ZATAMNIM STAKLA NA AUTU!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
htio bih zatamniti stakla folijom pa me zanima dali cu imati problema sa policijom,prilikom prelaska granice i na tehnickom pregledu prilikom registracije?zatamio bih sva stakla osim sofersajbe.
 
Član
kad budes prelazio granicu spustis prozore i to je to...:D policija u bosni hoce zajebavati, moj ti je prijelog naprijed nemoj previse zatamniti i ne bi trebalo biti problema...:D:icon_smile:


i da, ne znam jeli pike imao problema al on je imao zatamnjeno cijelo auto (i prednju sajbu)...:D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
kad budes prelazio granicu spustis prozore i to je to...:D policija u bosni hoce zajebavati, moj ti je prijelog naprijed nemoj previse zatamniti i ne bi trebalo biti problema...:D:icon_smile:


i da, ne znam jeli pike imao problema al on je imao zatamnjeno cijelo auto (i prednju sajbu)...:D
Hmmm vise bih volio da se javi neko ko je imao iskustva sa tim.jer bi zatamnjivao llumar folijom,ne bih da bacam pare bezveze,ako cu ih morati skinuti:D
 
Član
sve zavisi koliko ces, moje su cca 60%, u principu nemam problema, da me ganjaju sad radi njih ili sta, al' mi ih maltene svaki put napisu kad me zaustave (doduse, samo njih :) ) preko granice me nisu nikad pitali, u srbiji mi ih nikad nisu spomenuli pri kontroli, al' jbg, shvati, legalne nisu kako god da okrenes, jedino ako uradis bas blagu varijantu naprijed recimo pa da ti vise "gledaju kroz prste".....
 
Član
imao sam zatamnjeno proslo auto i nisu mi nikad pravili probleme (nije bio lummar), to sto ti uzimas lummar to je do tebe jer ti hoces da imas super vidljivost, prije je raja uzimala lummar jer su davali atest koji se mogao upisati u saobracajnu... samo lijepo sa policajcima, on ako hoce da te pise on ce ti naci razlog, po zakonu smijes imati zatamnjena zadnja bocna ... :cool::cool:
 
BHT Ovisnik
meni su i prednja stakla oko 50% zatamnjena,nikada problema,vise puta prelazio granicu na vise razlicitih granicnih prijelaza nitko nista,svako malo me policija u nas zaustavlja i nista,u HR me zasutavljali i presretac,al nikada mi nitko nije spomenuo folije,sada cekam kad cu imati vremena da skidam ove pa da idemo jos tamnije:cool:
 
Kod mene je zatamljeno 60% nazad a 50% prednja Lumar folije i niko me nije nikad pitao za njih a kamo li da mi pravi problem . A do sada su me zaustavili jedno 10 ak puta a granicu sam presao neznam ni ja sam koliko puta i gdje. To ti je moje iskustvo.
 
Član
ne znam. vozim vec skoro godinu i zaustavljali su me vise puta i nikad nisam imao problema zbog folija. zatamnjeno je cijelo auto sa llumar 50% folijom
 
Član
haso je napisao(la):
ja danas dobio kaznu:) a imam samo zadnju sajbu zatamljenu :(
Izgleda da su tebe kaznili zato sto si imao samo jedno staklo zatanjeno:D vidis da je kod ostalih sve zatanjeno pa nemaju problema:) i sta su ti pojicajci rekli,kolika je kazna?
 
Član
Ovde su pocele masovno padati kazne za zatamljena stakla... vecina ih je skinula...

Vanredni tehnicki 22km
Kazna 100 km

tako da...
 
Član
Ma sve zavisi, ako naletis na neku budalu zezace, na novijim autima i negledaju, meni licno nisu pravili problem, ali uvjek kada me zaustave spustim prednja stakla!:lol:
 
Član
U zadnjih 20-ak dana je akcija bas za folije, brat mi je morao skinuti, zaustavili ga i malo se raspravljali o on skinuo na licu mesta da nebaca dzabe pare na teh. i na kaznu...

Ja sam imao srece pa me jos nisu zaustavili,a kad zausteve neznam kako ih skinuti:icon_question:

Ma dok gura gura :icon_smile:


Moj ti je savet da ako stavljas da stavis neku blagu nijansu...
 
Član
sto kaze dejan, nisam nikad imao "problem" radi njih, jer uvijek spustim stakla i prije nego me zaustavi, cisto da vidi da mi nije furka da se ja krijem pred njim - i tako i kazem, nego da je u pitanju vlastiti ceif....bude insana pa me puste, neko uradi svoj posao pa napise kaznu, al' nikad mi niko nije "pametovao", prijetio i stajaznam....
 
Član
ovako, ako je novije auto te blazi procenat manje su sanse da zezaju, vazno je da se naprijed vidi/fino nazire da ima neko naprijed i to.... kod mene je isto blagi procenat, opet kada me zaustavljaju, spustim prozor prije nego dodjem do policajca... a niko mi barem jos uvijek nije "a" rekao za zatamljenje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top