pomoc hitno pug 206

pomoc hitno pug 206

Član
E ovako.... U pitanju je peugeot 206 2.0 hdi ....da ne duljim... Prije 6 mjeseci promjenut centralnibkompjuter jer je stari poludio... jutros sam pokusao da upalim sa rezervnim kljucem i izbaci mi engine imobaliser fault a to znaci da ne prepoznaje kod kljuca.... E sad cekam me kopka da li ce htjeti upaliti Sa original kljucem kojeg jevmoja dragabzena nitrusa odnijela na posao..
 
Član
moguce je da hoce upaliti sa originalnim kljucem, ako ti je to kopija kljuca i ako nisi prebacio u kuciste onaj transponder ili kako se vec zove to je taj belaj..
 
Član
Ma samo probao da upalim auto ker je glupaca odnijela original mslm kkjuc koji je u upotrebi.... Ako ne bude htio ide mu litar benzina i sibica
 
Član
Ja mislim da bi se imobilizer trebao normalno deaktivirati sa tim "ispravnim" ključem.

Reprogramiraj i rezervni ključ, šta da izgubiš original :p
 
Član
Sada kazem ima pjesma daj mi majko sibicu i litar benzina da zapalim puga da mi nije zima
 
Član
Imao je moj prijatelj tih problema na Fiat Stilu i samo je ocistio kljuc i onda sve normala..znam da je smijesno,ali pokusaj :icon_biggrin:
 
Član
evo probao sam :D morao sam skidat dovod na bošpumpi nije htjela fikarint .... ugl sad za sad je ok... valjda ce biti i ujutro kad mi NITRUŠA dodje
 
Top