POMOC HITNO - ODOGOVOR ,SAVJET ....

POMOC HITNO - ODOGOVOR ,SAVJET ....

Početnik
E ovako ljudi ....

Platio sam 2-4 kaze za voznju poslije 11 i za P slovo ...

sad me interesuje , dal mogu od policije dobiti napismeno zakon kako glasi u vezi toga s pecetom ... i brate kad me zaustavi ja mu pokazem taj papir i et ...

a ovako me jebe policija kako hoce ... jer radim smjena mi zavrsava u 12 ... neki kazu nesmijes voziti iza 11 , drugi moras imat P ....

sta da uradim , mogu li sta da dobijem od policije ??
 
Administrator
potrazi malo po forumu bilo je tema puno... smijes voziti poslije 11 tj. 23 sata, ali moras imati slovo P... ima u izmjenama i dopunama zakona gdje to pise...
http://www.bhtuning.com/izmjene-dopune-zobs-obavezno-voznja-nakon-23h-dozvoljena-t-42288.html
 
potrazi negdje na forumu imas napisane zakone u kojima je to definisano, ostampaj sebi to i pokazi im kad ti pocnu pametovati. a druga stvar, ako hoce neka i napisu kaznu, trazi na sud da se ide, i tu ce se sve rijesiti, neces nista morati placati ;)
 
Početnik
majkemi ev ....

kazem ja njemu ukinuto slovo P kaze on nije bilo je al et povukli su to ...

ma mater im pozz pa prosle sedmice u RS me uhvatise nema sanse se dogovorit 11 :06 bilo na satu kad mi je piso kaznu ..kaze nesmijes ..ccccccccc


i reko jedino da pitam dal mogu od policije da dobijem nest ..kako treba
 
Bas sam sinoc dobio kaznu poslije 23 h, i sad mi je on napisao kaznu i kaze doci ce ti kuci za 15 dana, sta bi ja sad trebao radit kad mi dođe kazna, posto vi kazete da je taj zakon ukinut poslije 23 h.
 
Član
evo ga sve napismeno ..
isprintaj, i kad te zaustave pokazes im ;)

http://www.megaupload.com/?d=GIM17AKG

znaci ovdje sve pise ..
ukinut je zakon za voznju posle 23h ali je slovo P obavezno !
 
Član
Kad dodje kazna, zalis se na kaznu, kazes da je po zakonu to neopravdano, navedes clan sta i kako i eto ga. Nema kazne...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):

nema k.urac, naši rade kako i šta hoće

jednom prođe da se izvuče, naredna tri n.ajebu

na tebi je da pokušaš sa ovim sto je vr6boki rekao, ako ti uspije onda si ovaj jedan sretnik, ako ne onda si među ova tri

j.ebiga

sretno
 
Član
tomislav_amg je napisao(la):
Bas sam sinoc dobio kaznu poslije 23 h, i sad mi je on napisao kaznu i kaze doci ce ti kuci za 15 dana, sta bi ja sad trebao radit kad mi dođe kazna, posto vi kazete da je taj zakon ukinut poslije 23 h.
jel ti druze popunio onaj formular, gdje se ti pootpises? Nadam se da su te lozili kao mene za svjetla jednom, covjek pise sve u nekakva bločić bezze nebil mu ja dao 10marki, i ja mrtav hladan, sve mu podatke dao kaze doce ti kazna na kucnu adresu i nikad nista...
 
Početnik
ev upravo s posla ...

zaustavise me pred kucom , samo me pitao kud sam krenuo ... reko s posla idem kuci , kaze gdje radis rek tako urban namjestaj-sconto prom ... kaze ok polako :D


a bio u policiji ...

KAZU P OSTAJE VOZNJA POSLIJE 23h UKINUTA
 
Član
ima gamadi kolko hoces... nedavno drugarica dobila kaznu navodno ne smije iza 23, potpisala se i to.. dosla kuci kazna, ali za pojas :lol:
 
Grga je napisao(la):
tomislav_amg je napisao(la):
Bas sam sinoc dobio kaznu poslije 23 h, i sad mi je on napisao kaznu i kaze doci ce ti kuci za 15 dana, sta bi ja sad trebao radit kad mi dođe kazna, posto vi kazete da je taj zakon ukinut poslije 23 h.
jel ti druze popunio onaj formular, gdje se ti pootpises? Nadam se da su te lozili kao mene za svjetla jednom, covjek pise sve u nekakva bločić bezze nebil mu ja dao 10marki, i ja mrtav hladan, sve mu podatke dao kaze doce ti kazna na kucnu adresu i nikad nista...
Nisam ja nista potpisivao....valjalo bi da bude tako kao u tebe
 
BHT Ovisnik
nema kazne,jucer sam bio na sudu za prekrsaj sto sam prije godinu dana vozao prije polozenog vozackog,izlazim sa suda sa 2 policajca i fino pitam za taj zakon,izbiflam clanak taj i taj,nadopunom ovaj prelazi u ovaj,onaj se brise,tako da P se mora imati,a voziti se smije,uglavnom imam to na papiru u autu,kaze policajac svaka ti cast,u pravu si,kaze ne smije ti za to napisati kaznu,ako ti pisao tko to mu izbiflaj ili se zali,uglavnom po zakonu SMIJES VOZITI POSLIJE 23 ALI MORAS IMATI SLOVO P
 
Top