Pomoć hitno-Ne radi cpu

Pomoć hitno-Ne radi cpu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
samo ne uzimaj kinesko smece na kojem pise 700W a nema ni 300 stvarnih, to ti je moja preporuka
 
Član
Kada budes kupovao,obrati paznju da napojna ima aktiv pfc(Power Factor Correction) , da nije pasivna.
 
Član
bad_look je napisao(la):
ova je bila codagen 450w..........a i ja sam za neku bolju i kvalitetniju..pozzz
ako mozes uzeti istu, ili neku od fortron, jer ako ista trebas imati na racunaru dobro i kvalitetno to je napojna, zbog lose napojne moze otici sve ostalo...


bad_look je napisao(la):
evo ova msi neka PRO......
http://www.plus.ba/proizvodi/opis/?id_pro=229
imao, malo mi je bucna a i sumnjam iskreno u ovih njenih 550W, ali sve u svemu prosjecna (po meni)
 
Član
E JBG ONDA NISAM PAMETAN...dajte hajd neku koju već imate da valja a i d anije sad neka profi baš.....????
 
Član
ovu što sam predložio ili ova codagenova opet.....500w http://www.plus.ba/proizvodi/opis/?id_pro=199
 
Član
bad_look je napisao(la):
E JBG ONDA NISAM PAMETAN...dajte hajd neku koju već imate da valja a i d anije sad neka profi baš.....????
Ja imam Fortron od 500W, bila oko 100 i nesto KM, tiha, ne cujes joj propelere kad radi malte ne, ne znam jel sad sta jeftinija, a prije nje sam imao tu MSI PRO 550W, koja u sustini i nije losa, ali meni je dosla zajedno s kucistem i sve kostalo oko 60-70 KM, pa mi je bila nesto suhveli...


bad_look je napisao(la):
ovu što sam predložio ili ova codagenova opet.....500w http://www.plus.ba/proizvodi/opis/?id_pro=199
ja bi prije tu codegen nego ovu MSI
 
Član
ok hvala na inf.....ova je 50km msi pro, a codagenova je 40 km 500w........i ova što je bilq kod mene uopšte nije bila bučna puno, al nije ni sad da je na ćžčuješ da radi.....a ta forton je sad oko 90km..pozzzz:cool:
 
Evo ti drug moje iskustvo u zadnji godinu dana otisla mi je ploca jedno 3 4 puta sve zbog struje, napona, isti siptomi, sad zadnji put mi crkao komp, telefon, dvd, derno grom:))) tako da je veoma moguce i maticna da ti je stradala! Sad sam uzeo produzni sa naponskom zastitom 35 maraka, pa vidjecemo hoce li pomoci!
 
Član
Ma vidjeću sa starcima malo mi je poskupa ta sad trenutno......a sad ne znam tu Msi ili Codagen????koja je bolja i tiša....????
 
Član
bad_look je napisao(la):
Ma vidjeću sa starcima malo mi je poskupa ta sad trenutno......a sad ne znam tu Msi ili Codagen????koja je bolja i tiša....????
Za Codegen ti ne bi znao reci, ali MSI sam imao bas tu, i nije bila tiha nikako, pogotovo je to navece dolazilo do izrazaja kad sve utihne, pa bruji u pm ko da po mozgu vrti onaj porpeler :lol::lol::lol:
Mozda tebi i nece smetati toliko, ali meni je smetalo
A mislim da je Codegen dosta kvalitetniji i bolji od MSI (opet je to samo moje misljenje) a ti uzmi ako se premisljas ono sto tebi najvise odgovara
 
Član
Ma ne razumijem se puno i nisam nikad to mjenajo ovo je prvi put ai računar mi je dobar star godinu samo...pa bih nešto tiše jer je ova codagen bila poprilično tiha...samo uzeti ovu jaču 500w...i to je too i nadam se d anije šta drugo otišlo...hvala tebi drug na pomoći--pozzz

e ljudi nećete vjerovati bio sve skinuo i vratim sve kad oki sve........može lock...pozzzzzzzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top