Pomoć hitno-Ne radi cpu

Pomoć hitno-Ne radi cpu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako ako neko zna šta mi je otišlo neka govori odmah, da ne bih puno lutao...od sinoć centralna neće da se upali, vidim da ima streuje u njoj jer sve ostalo radi al ja kliknem na dugne ništra ona.......Ja mislim d aje napojna, ako neko zna sigurno neka govori d aidem kupiti jer mi treba comp......pozzz
 
Član
probaj iskljucit napojni kabal iz struje pa ponovo ukljucit, pa probaj upalit ..
najprije do napojne je
 
Član
Posto je u zadnje vrijeme cesta grmljavina, moguce je da ti je napojna ili maticna ploca otisla, kad pritisnes dugme za paljenje, nista se ne desava, ili ga kao upali ali se nista ne pijavljuje na ekranu?
 
Član
bad_look je napisao(la):
eh kako d aznam jel jedno ili drugo????a druge napjne nemam osim da kupim......????
Imas 3 varijante, da je otislo jedno od toga, da li maticna ili napojna, ili oboje, ako nista ne pokrene i ne upali se kad pritisnes dugme za paljenje, do napojne je ili napojne i maticne, a ako se kao upali, nesto radi, ali ne prikazuje nista na ekranu, onda ti je maticna otisla.
 
Član
Neće ništa znači na pali se comp......skino sam sad napojnu topla je i smrdi a comp od sinoć nije paljen......znači neću se zeznuti ako kupim novu napojnu??pozzz
 
Član
Bice da je 99% napojna, da samo nije otislo jos sta, jer od grmljavine zna sve otici, i maticna i napojna i ...
 
Član
e jbg nadam se drug da nije al ovako ne znam ništa dok ga ne upalim,i ako se baš razumiješ u comp jel moram istu kupiti napojnu ili mogu neku ječu??pozzz
 
Član
bad_look je napisao(la):
e jbg nadam se drug da nije al ovako ne znam ništa dok ga ne upalim,i ako se baš razumiješ u comp jel moram istu kupiti napojnu ili mogu neku ječu??pozzz
Jacu mozes slobodno, nemoj slabiju od te sto si imao, samo pazi kod onog prikljucka glavnog, imas 20 pin i 24 pin, samo to pazi da ne uzmes onaj koji ne odgovara na tvoju maticnu, mada su sad uglavnom napojne koje se mogu i na 20 i na 24 pin kopcati.
 
Član
aha ova je kod mene 24 pin 450w pa sam našao neku profi 500w da rewko uzmem tu u Plusu d aje malo bolja????pozzz
 
Član
bad_look je napisao(la):
aha ova je kod mene 24 pin 450w pa sam našao neku profi 500w da rewko uzmem tu u Plusu d aje malo bolja????pozzz
onda samo pazis da je sa 24 pin, a ne znam o kojoj je napojnoj rijec, i koliko para mislis da das za napojnu?
 
Član
ma garant napojna ako nista ne reaguje.da je maticna otisla onda bi radila napojna ili jedino da zajedno nije otislo. i mozes jacu uzet :D, od viska neboli glava :D
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
ma garant napojna ako nista ne reaguje.da je maticna otisla onda bi radila napojna ili jedino da zajedno nije otislo. i mozes jacu uzet :D, od viska neboli glava :D

ok hvala drug......pozzzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top