Pomoc!! Help!!

Pomoc!! Help!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav imam problem pregorjele su mi obe sijalice sto osvjetljavaju instrument tablu... (grijanje) zna li netko kako se rastavljaju ove plastike a da nista ne slomim???
 
Ma sve OK druze, sta ste navalili k'o vrane...Modovi ce prebaciti...Pricekaj druze da se javi neko tko poznaje japance...:cool:
 
Član
Pretinac bi ti trebao imati neki zlijeb sa strane pomocu kojeg ces ga sirom otvoriti... dalje kad otvoris, trebala bi se stvoriti rupa sa lijeve strane, kroz koju ces provuci ruku... eh onda napipas dva neka dugmica koji ce ti otpustiti konzolu koja je na šinama... i samo je izvuces vani... Ja sam ti isto tako ganjao da svoju otvorim, da dekodiram cd player, onda kad sam nakon dvije sedmice skontao kako.. Ze Tec ( sa foruma ) mi je nabavio kod.. koji sam samo ukucao... :icon_confused: Dzaba se mucio, ali eto ipak sam naucio kako...:icon_smile:
 
Član
skines kolega citavu instrument tablu imas dva sarafa sa strane sa lijeve i desne strane i jednan na pola konzole i onda izvadis tablu tako sam i ja uradio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top