Pomoc Golf 4 trese volan kad kocim

Pomoc Golf 4 trese volan kad kocim

Pozzz u toku voznje samo kad krenem da kocim trese mi volan. Govorili su da su diskovi krivi al nije do njih pa sta bi moglo sad biti?
 
Član
U kakvom su stanju plocice ? Ako si mjenjao diskove a nisi plocice mogle su ostat neravvne i praviti probleme (samo prilikom prvih sekundi kocenja). Provjeri diskove i plocice pa ako ne rijesis onda idi dalje.Kod mog brata je na audi a3 2003 treslo nenormalno prilikom kocenja, zamjenili sva 4 diska i plocice i tako smo ga i prodali i nikada nije zezao vise.
 
Član
Meni je tako treslo kad kocim pri vecim brzinama,svi govorili krivi diskovi,onda sam nesto mijenjao prednje opruge i pravo zamjenio aksijalne lezajeve na amortizerima(one gume),onda 3 mjeseca je bilo ok,sad mi se izgleda opet desava,isto pri vecim brzinama.....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
prednji diskovi, i ja kad sam imao golf 4 isto taka bilo.mehanicar kupio a ja mu jos rekao skuplju opciju i 10 dana ok pa pocnu da tresu,odem na reklamaciju i zamijeni mi pa mjesec dana i opet i opet na reklamaciju zamijeni mi i 2 god. nisam imao problema...
sad na bmw e46 dosli s njim diskovi koji nisu potroseni i zanimljivo malo se skroz trosili za 2 god. pa mi se to pocelo desavati pogotovo na vecim brzinama preko 150..odem prvo da ih poravnjam 30 KM sa montiranjem i 10 dana i opet se iskrive i onda odem ja u motorex i kupim ferodo najskuplje diskove i dobijem garanciju 1 god.rekli mi da im vratim ako se iskrive i evo treci mjesec nemam nikakvih problema...
znaci kupi texar ili ferodo jer sve ostalo jeftinije za 20-30 KM izaci ce te skuplje...
i naravno kad se mijenjaju diskovi trebas i disk plocice nove uzeti jer mozda su stare neravnomjerno potrosene...
takodjer postoji mogucnost dasu ti glavcine lose....ima aparat kojim se to provjerava i dobar majstor ga sigurno ima...
u motorexu se taj aparat prodaje i stoji na pultu..bas su mi pokazivali jer mi prijatelji rade u motorexu...
 
Top