Pomoc-filmovi prevod

Pomoc-filmovi prevod

Član
radi se o sljedecem:

filmove skidam sa torrenata koji su obicno DvdRip, za te iste filmove nasao sam prevod koji su u formatu .sub ili .srt. sad kad te filmove gledam na komp normala ucitam prevod i sve radi. Eh sad kad taj film zajedno sa prevodom snimim na dvd/cd i pokusavam da gledam na dvd player, film se normalno ucita ali se ne mogu ucitati prevodi,tj nema ih . da li postoji neki nacin da prevod radi i na dvd playeru?

ili, da li postoji neki nacin da se film i prijevod nekako spoje u 'jedno', tako kad otvorim film da odmah ima i prevod??
 
Član
Mora raditi i prevod, nisi onda dobro napržio nešto, a taj format postoji .MKV ili Matroška, samo ne znam da li može na DVD playeru da se pusti.
 
Član
filmove snimam preko nere i to ono make data dvd/cd, mozda ih trebam konvertovati u neki drugi format da bi radilo, sad su u nekom Xvid formatu.
 
Početnik
pokusaj na stick i film i prijevod u jedan folder,normalno trebaju imati isti naziv samo prijevod onaj nastavak srt ili sub i onda bi trebalo raditi,tako barem ja uradim kada nece sa cd-a...
 
Član
mirolu je napisao(la):
pokusaj na stick i film i prijevod u jedan folder,normalno trebaju imati isti naziv samo prijevod onaj nastavak srt ili sub i onda bi trebalo raditi,tako barem ja uradim kada nece sa cd-a...
e vidis to nisam pokusavao da film i prijevod imaju isti naziv . moze biti da je do toga.
 
Top