Pomoc-Fiat punto

Pomoc-Fiat punto

Član
Drug mi vozi punta 2002god.Ima centralno zakljucavanje koje radi upotrebom kljuca.Medjutim na kljucu ima taster i lampica koja radi ali nece da ga otkljuca ni zakljuca.Da li neko zna u cemu bi mogo biti problem????Isli smo i kod majstora i on je skido one plastike ispod volana ali nije mogo da nadje odasiljac(kaze da lici na kutiju i ima antenicu na sebi) pa bi bilo od koristi ako neko zna gdje se nalazi.......
Unaprijed hvala...:cool::cool::cool::cool:
 
Član
u mene see je nalazijo tako kod grijanja vozacevih nogu malo iznad sakriven iza armature a moze biti bilo gdje:icon_smile:
 
Početnik
mozda nije do odasiljaca vec moze bit do kljuca,u mene u frenda na passatau ispo kljuc i bat se pomjerila i izgubila kontakt...on rastavio i vratio je ali nije radio..znaci radi i lampica na kljucu i sve radi ali nece otkljucat..helem kad je otiso kod majstora rece mu on da ako je se vadila baterija da je kljuc"pogubio" neke kodove sta ja znam...otidji kod nekog ko radi sa tim i to...ali nemora znacit da je do odasiljaca moze da bude i do kljuca
 
Član
A ako je kljuc ispao moze biti svasta meni jos kad sam Astru imao ispao kljuc i nisam mogao upaliti auto nikako mozes verglati dva dana al sastaviti nece a tako nece ni da zakljuca ni nista zato bolje da provjeri da nije do kljuca dok nepocne kopati po autu
 
Član
m?rko je napisao(la):
na daljinskom ti je otiso prekidač
meni u corse unistila guma na 2 tastera odlemio ih stavio od drugog daljinskog i ok
u alfe imo 2 na drugoj skontam da mi se otkido prekidac u daljinskom od ključanja samo gepek otvara zalemio ga radi

OK hvala ;);)
 
Top