[POMOC]Felne

[POMOC]Felne

Pozdrav svima,nadam se da nisam promasio PDF.Ovako u dilemi sam velikoj pa cu pitati dvije stvari da ne otvaram dvije teme.Imam felne 17ke ali su dosta ostecene(pocele se guliti) e sad sam u dilemi da li ih ofarbati ili kupiti druge.E meni treba pomoc ako bih odlucio za nove gdje bih mogao negdje u Banja Luci odnjeti felne da vidim kakve su(neki dobri vulkanize posto idu gume na njima)mogao bih dati i link pika ako ih je neko isao gledati.Ili ako bih se odlucio za farbanje da mi preporucite gdje bih mogao fino da ih odradim.Hvala
 
Član
daj sliku tih svojih felgi,da vidimo u cemu je problem..ako nisu krive i ostecene ja bi farbao.
 
Ne dodjes na isto,za ove neces dobit nesto para u ovom stanju,dok uzmes nove gume,druge felge izici ce te sve na vise od 1000 km...
 
Član
Eto ti malo ljepse za tvog A4 pa vidiisplati li se uzimati druge felge jer ispod 700km neces naciaudijeve felge sa dobrim gumama,cak ilepeze bibile od 800km sa gumama,ali ove http://www.olx.ba/artikal/25174779/feluge-17-audi-a4/ dosta leze bolje na tvojoj A4..ovo sto se ogulilo je plastifikacija trebalo bi to sve obrusiti a tu te majstor najvise odere,da mozes bar ti pripremiti koliko toliko felge da se obrusi to pa da lakirer ofarba plus gume pa ti vidi koliko te uzadje...ili takve sa gumama prodaj dodaj jos par stoja i uzmi ovake kao stosam ti poslao,mislim da je lik banja luka.
 
Član
Eto ti malo ljepse za tvog A4 pa vidiisplati li se uzimati druge felge jer ispod 700km neces naciaudijeve felge sa dobrim gumama,cak ilepeze bibile od 800km sa gumama,ali ove http://www.olx.ba/artikal/25174779/feluge-17-audi-a4/ dosta leze bolje na tvojoj A4..ovo sto se ogulilo je plastifikacija trebalo bi to sve obrusiti a tu te majstor najvise odere,da mozes bar ti pripremiti koliko toliko felge da se obrusi to pa da lakirer ofarba plus gume pa ti vidi koliko te uzadje...ili takve sa gumama prodaj dodaj jos par stoja i uzmi ovake kao stosam ti poslao,mislim da je lik banja luka.
Skupe su ove felge :)
 
Član
Dok je otvorena tema oko felgi, moze pomoc u procjeni vrijednosti ovih felgi.
Vidim po Piku iste 16" se krecu 500-1000KM

17ke, 5x112

17821034_686593601525344_1480489511_n.png

17792337_686593578192013_1854420914_n.jpg
 
Član
Pozz, da se nadovezem na temu jer je slican problem.., Treba da mi stignu ove felgice sa slike..
Imaju malo ostecenja na sebi pa me zanima da li bi se moglo to popraviti da se ne primijeti i kojom metodom... LP
 

Prilozi

  • Capture3.JPG
    Capture3.JPG
    115,9 KB · Pregleda: 24
  • Capture1.JPG
    Capture1.JPG
    84,9 KB · Pregleda: 26
  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    46,8 KB · Pregleda: 24
Pozz, da se nadovezem na temu jer je slican problem.., Treba da mi stignu ove felgice sa slike..
Imaju malo ostecenja na sebi pa me zanima da li bi se moglo to popraviti da se ne primijeti i kojom metodom... LP
Za popravljanja felgi bolje odnjet majstoru,jer ako nemas znanja volje I Iskustva nemoj pokusavat,samo ces ih unakazit.
 
Član
Ovo sve sto ste naveli je (po mom misljenju) preskupo. Radije nadjite neke 17ke koje su u losijem stanju (mislim na lak) do 400km, pa kod majstora lakirati za 100-200km.

Imas fakticki nove felge. Ovako dati 500-1000km, koliko god bile cuvane, moraju imati packe neke

Send via Gameboy Color
 
Član
Ovo sve sto ste naveli je (po mom misljenju) preskupo. Radije nadjite neke 17ke koje su u losijem stanju (mislim na lak) do 400km, pa kod majstora lakirati za 100-200km.

Imas fakticki nove felge. Ovako dati 500-1000km, koliko god bile cuvane, moraju imati packe neke

Send via Gameboy Color
Kako ti se cine ove sto sam ja postavioo

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
 
Član
Kako ti se cine ove sto sam ja postavioo

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Ma nije to strasno. Samo bezbojni lak se ogulio. Majstori inace rade felge za 50km po komadu, s tim da skidaju sav lak do aluminija. To tvoje nebi trebalo biti skuplje od 30ak

Send via Gameboy Color
 
Top