Pomoc ako neko zna... HITNO!

Pomoc ako neko zna... HITNO!

Član
Molio bih sve clanove BH Tuninga ako zna iko da se prodaje auta od 2000g Seat Leon 1.8T,Golf 4 GTI 180ps,VW Bora GLI 1.8T,a da nije na pik-u jer sve sam preletio i nisam bio zadovoljan... :icon_sad: ,mozda znate neka auto-kuca ili sl.Rekli su mi da negdje oko Viteza ima neka 2 Leona:icon_confused:
Mislim nasao sam sebi jednog golfa svima vama mozda poznat,ali ovo radi reda da ne bih se poslije kajao :icon_smile: zelim auto za sebe duze da ga zadrzim...
Sve info mozete pisati ovdje ili na e-mail eclipse-gs@hotmail.com ili na br 062/958-975 Endi
Hvala vam unaprijed...
 

Prilozi

  • seat474_79fd3.jpg
    seat474_79fd3.jpg
    175,3 KB · Pregleda: 33
  • Golf+25th+Ani.JPG
    Golf+25th+Ani.JPG
    75,5 KB · Pregleda: 40
  • pic29.jpg
    pic29.jpg
    126,3 KB · Pregleda: 41
Član
Ja sam jucer gledao leona u Vitezu, samo sto je dizel, sve crveno, 2003 god, presao 170 000 km, ima servisnu, koliko sam skontao udaran je naprijed u lijevu stranu, cijeni ga 14 000, eto ako sam ti ista pomogao
 
Član
ima ti predobar siv leon u novoj biloj, kad ides iz sarajeva na desnoj strani, tdi je s 150ks, ja bio s jaranom on ga probavao auto otkida, preludo auto, nove gume, SVE SVE IMA!! cijena je nekih 15k ali je auto ludilo
 
Član
u Vitezu su oba leona TDi makar za ove sto ja znam da se prodaju, bio je jedan crni 1.8T ali nije bas za preporucit
 
Član
Ma ganjam turbaka benzinca da je dobar i naravno da je mladje godiste,a za tog sivog mi je puno izbrojati te pare...Za 11500KM mogu kupiti golfa 4 ARL ...
Ali hvala vam ipak na odgovorima,ali potraga jos traje...
 
Sigurno mislis na Feletovog golfa , ja da imam pare odma bi ga kupio , prosli vlasnik koliko su mi ljudi rekli se jako dobro brinuo o njemu jest malo stariji al je bolji od pola ovih iz 2000/01 godine
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Sigurno mislis na Feletovog golfa , ja da imam pare odma bi ga kupio , prosli vlasnik koliko su mi ljudi rekli se jako dobro brinuo o njemu jest malo stariji al je bolji od pola ovih iz 2000/01 godine

Vec dogovoreno drug,al et cisto radi reda;)
 
extra , ako je uzmes nek je s srecom mislim da bi ti jos i ostalo love za malo dotjerivanja , sve u svemu ne volim VW-a al onu cvrku bi vozio stvarno je elegantna i po PS-u ;)
 
Član
jebo leona uzmi novog pola sad ce i kod nas doci u prodaju ako vec nije 1.4 TSI zvjerka jedino ako mozes tolko para izdvojit...
 
Član
momak od moje priajteljice je prodavao leona,1,8T
govorio je da ima preko 200KS,provjerim jel otisao
crni,ima dosta opreme,petokrake falcare,zlatno srce,poliran falc
zatamnjen sav,pojava na cesti
 
Top