Pomoc ako kome se da

Pomoc ako kome se da

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moze li neko ofarbati feluge u potpuno crno, da vidim kako bi izgledalo? Ili moze neki drugi fazon, ako neko ima ideju. Velicinu ne povecati. Ne mora bas ova slika, moze i neka druga, ali da su ove felge i da je crna skoda.
!!qb2iHg!m0~$(KGrHgoOKi0EjlLmV1mnBKOf4zHSyQ~~_27.JPG
 
Član
akopofarbas u crno izgledat ce ti 2 cola manji tocak...ko sa skateborda...ako nista nosi to nek ti ispoliraju felgu i ko dusa :icon_smile:
 
Legend
crne felge na crno auto nikako ne ide,zatvorit ce ga totalno,ostavi kako jest,ne diraj nista
 
prijedlog,ofarbaj samo taj unutrasnji vertikalni dio,izmedju krakova,vec sam radio musteriji,meni se svidjelo a i njemu
 
Član
@AldinShpura
Imas mozda sliku toga sto si radio? I koliko KM to dodje orijentaciono?

Ajd ako se nekome da, onda ovo sto je Aldin rekao, samo unutrasnji vertikalni dio crno.
Al' moze i ova verzija komplet crno, cisto me interesuje.
 
Spok je napisao(la):
@AldinShpura
Imas mozda sliku toga sto si radio? I koliko KM to dodje orijentaciono?

Ajd ako se nekome da, onda ovo sto je Aldin rekao, samo unutrasnji vertikalni dio crno.
Al' moze i ova verzija komplet crno, cisto me interesuje.

nema tu nista orijentaciono :lol: 80KM,a sliku nemam,jebga,kad sam radio nisam imao racunar :lol: i ako si razumjeo,vertikalni dio tog falca izmedju krakova,a da vanjski dio ostane iste boje...a komplet crno :icon_question: ma nidje veze,nemoj to ni gledati :lol: radije uzmi celicne felge pa ih namazi uljem kao ja ne Tipu 2000te godine haha
 
Član
Razmisljao jako dugo o tome. Zbog rupe na rupi koja su na nasim ulicama, ta ideja vjerovato otpada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top