Pomoć-2xwoofer

Pomoć-2xwoofer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
IGY je napisao(la):
Muha radi u caraudiu
no sto se tice tvog gepeka
ja bi ga prije svega dobro dampirao, i stavio na tablu gore dva porta od po recimo 10 cm
tako da ti ustvari gepek bude kutija,
ali ponavljam moras ga max dampirati da bi dobio neki efekat

ne kontam sta znaci dampirat...hoces reci moram ga smanjiti maximalno...moram makar ostaviti prostora za kolica od bebe...hehe...hajd' objasni mi sta ti to znaci...
 
Član
Da dampirat trebas dobio bi na zvuku i ne bi ti lim pravio neugodne zvukove imas STANDARTPLAST il'skraceno StP izolacijske materijale,jeftini su od Dynamata a odradit ce posao, pogledaj na caraudio.ba

A to sto kazes da stavis elipse 6x9 il 25cm zvucnike umjesto woofera na to zaboravi, bez woofera nema bassa, te elpise il ti 25 cm ti sluze samo tek' tako da ti upotpune zvucnu sliku u autu il' za manje zahtjeve korisnike i eventualno da daju srednji i visoki ton , nije da nemaju niakvog bassa al' nije to to ... woofer :cool::smajli44::hydro:
 

IGY

Član
objasnio ti je Adi za dampiranje
znaci to se radi da se smanje vibracije u autu,a ujedno sluzi i kao zvucna i toplotna izolacija :D
i ne smanji ti se gepek nista od toga :cool:
 
IGY je napisao(la):
objasnio ti je Adi za dampiranje
znaci to se radi da se smanje vibracije u autu,a ujedno sluzi i kao zvucna i toplotna izolacija :D
i ne smanji ti se gepek nista od toga :cool:

e onda koga preporucujete da mi dampira gepek...ko to najbolje radi...odnosno ko bi mogao najbolje da mi odradi kpl gepek....
 
Član
SEATTOLEDO je napisao(la):
IGY je napisao(la):
objasnio ti je Adi za dampiranje
znaci to se radi da se smanje vibracije u autu,a ujedno sluzi i kao zvucna i toplotna izolacija :D
i ne smanji ti se gepek nista od toga :cool:

e onda koga preporucujete da mi dampira gepek...ko to najbolje radi...odnosno ko bi mogao najbolje da mi odradi kpl gepek....

www.caraudio.ba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top