Pomalo

Pomalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
yassal ja sam na vracama pa se i vidimo nekad...da te dernem sa svojom kosilicom(1.4 60hp)
ha smiješ li na megdan???hahahahhaha
 
Legend
Hehe ja pitam jer je drug moj kupio identican na istu takvu astru samo crvene boje za nekih 200-300KM sa farbanjem :)
 
Član
daki je napisao(la):
Hehe ja pitam jer je drug moj kupio identican na istu takvu astru samo crvene boje za nekih 200-300KM sa farbanjem :)

Onda sigurno nije isti... hehe... znaci ostaje samo ˝identican˝... to je vec mnogo pristupacnija cijena za spojler.
 
Član
2 edo: Ma nisam ti ja za tih megdana, trka, crti i folova...

2 Daki: Da nije Trna iz TZ? Naravno, ima mnogo firmi u svijetu koje izradjuju identicne spojlere. Ali to je samo po izgledu. Ja sam uzeo originalni, pa je cijena takva kakva jeste...

2 Sporting: Ma ima tu nekih milion sitnica, ali je fazon da spojler ne smije biti ni prelagan ni pretezak za auto, mora imati odredjenu elasticnost, a cvrst da ne pukne pri bilo kojoj brzini, pa onda dimenzije gdje je sve odredjeno u milimetar, ma ludnica. Sve u svemu, skup sport...

2 nismo: Preskup, ali dobio sam sta sam trazio. A spojler je samo jedna stavka...
 
Legend
Jest jest trna, nisam znao da se poznajete. Njegova astra je meni predobra clean look, nema nikakvih sivisnih stvari. Nova, pod garanciom, ono mislim preljep auto. Eh sad gledam tvoju i tvoja je ljepa skroz, malo bolje kad se zagleda vidim da mi poznat auto, vidjao sam te u sarajevu non stop jer zivio sam tamo skoro 3 godine. Mislim da si bio jednom u TZ sa Dinom kod Amera, pa ste isli na neki skup opelasa.
 

edo

Član
YASSAL zezam se čovjeće pa ti bi me odero kod mene motor prava kosilica...šala čovječe...
samo naprijed...
 
Član
Pa dobro ako si gledao kvalitet onda u redu ali za 1600KM si mogao da kupis neki body kit! Dobro dosao!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top