Pomagajte visoki rade zvucnici NE

Pomagajte visoki rade zvucnici NE

Član
Ovakav problem jos nisam imao, skopcao cd player u auto upalim muziku visoki rade (mali pored retrovizora sa unutrasnje strane) a zvucnici u vratima ne...sve je povezano preko euro djeka...Da napomenem izvadio sam fabricku muziku a ubacio nov sony mp3 player...radi se o passatu 2001 godiste...
 
moguce da nije isti raspored zica na dzeku koji ide ka zvucnicima, uporedi gdje su plusevi i minusi na org a gdje na sony
 
A jeli radilo prije :icon_question:
ako nije onda su zvucnici tarba ;)
ili cak izlazi s HU nisu uredu ako je u pitanju polovan HU ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
A jeli radilo prije :icon_question:
ako nije onda su zvucnici tarba ;)
ili cak izlazi s HU nisu uredu ako je u pitanju polovan HU ;)

Radilo je nije moguce da je svih 4 zvucnika otislo...a jel moguce da visoki rade a zvucnici ne ako su otisli izlazi na playeru...
 
Član
jedan izlaz ide prema prednjim vratima, i taj izlaz napaja dva zvucnika, bas dole u dnu i visoki gore kod retrovizora, meni to kod tebe nikako nije jasno.
 
Član
Ne vjerujem da su izlazi ako je nov player pogledaj opcije na playeru da nije neki filter il nesto ukljuceno pa da sviraju samo visoki a frekvenciju za srednji i niski ton i ne salje uopste player .... posudi od koga drugi player pa probaj il vrati taj svoj fabricki pa vidi radel ako radi onda ti je nesto do euro dzeka ili player nije dobar, mada ne bi trebalo do njega da je ako je nov kupljen
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ne vjerujem da su izlazi ako je nov player pogledaj opcije na playeru da nije neki filter il nesto ukljuceno pa da sviraju samo visoki a frekvenciju za srednji i niski ton i ne salje uopste player .... posudi od koga drugi player pa probaj il vrati taj svoj fabricki pa vidi radel ako radi onda ti je nesto do euro dzeka ili player nije dobar, mada ne bi trebalo do njega da je ako je nov kupljen

Nov player posudicu sutra od jarana pa cu vidjeti sta je...jel ima osigurac samo od zvucnika?
 
kod mene je slican problem...u pasatu 4..iz 2000
kako sam ga dobio..u njemu dosao sonyev cd ..eurodzek fabricki..4 izlaza..
medjutim od svega navedenog..rade samo visokotonci naprijed..i nazad jedan bas..u vratima sa sauvozacke strane
..spajao vise cd-ova isto sve
provjeravao zvucnike iz vrata svi rade :icon_question::icon_question:
i sad mi nije jesno gdje moze biti caka..gdje je otpojeno ili sta :icon_question: ..jer naizgled sve fabricko..od dzeka i instr tabli do zvucnika
 
Član
black__anegllll je napisao(la):
kod mene je slican problem...u pasatu 4..iz 2000
kako sam ga dobio..u njemu dosao sonyev cd ..eurodzek fabricki..4 izlaza..
medjutim od svega navedenog..rade samo visokotonci naprijed..i nazad jedan bas..u vratima sa sauvozacke strane
..spajao vise cd-ova isto sve
provjeravao zvucnike iz vrata svi rade :icon_question::icon_question:
i sad mi nije jesno gdje moze biti caka..gdje je otpojeno ili sta :icon_question: ..jer naizgled sve fabricko..od dzeka i instr tabli do zvucnika

Upravo to kod mene rade samo visoki napred i jedan sa lijeve strane nazad...cudno pravo...
 
Član
kod mene ne rade visoki otkako sam spojio drugi player, konto sam izlazi ovo ono, i onda uzmem skinem tapacirung i u dzek od visokih spojim drugi visoki, kad gle cuda radi. ali ovi fabricki nece, ne znam sta se desilo ali ocigledno prilikom spajanja playera nesto je ciknulo
prije bio neki panasonic, kupljen nov kad i auto, a sad ubacio jvc. na oba euro dzek, nista se petljalo nije. sta se desilo ne znam, al sam se navikao bez visokih:lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
kod mene ne rade visoki otkako sam spojio drugi player, konto sam izlazi ovo ono, i onda uzmem skinem tapacirung i u dzek od visokih spojim drugi visoki, kad gle cuda radi. ali ovi fabricki nece, ne znam sta se desilo ali ocigledno prilikom spajanja playera nesto je ciknulo
prije bio neki panasonic, kupljen nov kad i auto, a sad ubacio jvc. na oba euro dzek, nista se petljalo nije. sta se desilo ne znam, al sam se navikao bez visokih:lol:

Ja cu sutra uzeti od jarana iz passata isto sony player pa provjeriti u cemu je kvaka...kod njega radi bey greske
 
Top