Poluosovine

Poluosovine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz...dali ima neko ko pravi Poluosvine koje mogu nesto izdrzati..Znaci ne varene ili prepravljanje vec na novo pravljene po mjeri.Nemoze svaki tokar praviti jer treba alat za narezivanje.hvala unaprijed
 
Član
Cisto da se nadovezem... nije zgorega...

gledaj da ti je neki od slijedecih čelika koristen za izradu poluosovina... Č5430, Č5431, Č.5432, Č.4730, Č4732, Č4738, Č5421... kao takav nece sluziti nicemu vec treba proci kroz termohemijsku obradu da bude na negdje cirka 60-70 Hrc.
Ukoliko to bude trebalo slobodno me mozes kontaktirati ja cu ti to zavrsiti besplatno. izmjerit cu ti kolika je cvrstoca kakve dobijem poluosovine i mogu ti uraditi na koju hoces tvrdocu +- 5 Hrc.

pozdrav tepSIJA
 
Član
hvala

ako sad pukne zvacu te

tepSIJA je napisao(la):
Cisto da se nadovezem... nije zgorega...

gledaj da ti je neki od slijedecih čelika koristen za izradu poluosovina... Č5430, Č5431, Č.5432, Č.4730, Č4732, Č4738, Č5421... kao takav nece sluziti nicemu vec treba proci kroz termohemijsku obradu da bude na negdje cirka 60-70 Hrc.
Ukoliko to bude trebalo slobodno me mozes kontaktirati ja cu ti to zavrsiti besplatno. izmjerit cu ti kolika je cvrstoca kakve dobijem poluosovine i mogu ti uraditi na koju hoces tvrdocu +- 5 Hrc.

pozdrav tepSIJA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top