Polovan automobil do 16000?

Polovan automobil do 16000?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E njemu ti je sarkastican drugo ime :lol:
Poslusaj ti mene novo je novo i pusti price o bosnji, da bosnjo ima para i on bi novo
 
Član
malisignali je napisao(la):
E'o vidiš, zato i tražim mišljenje forumaša... 2 posta jedan ispod drugog a totalno suprotna mišljenja :icon_question:

Osim ako Leta AvantGarde ne priča sarkastično, onda je to druga priča :lol::lol::lol:

zar si ocekivao da ce na forumu bit svi isto misljenja :icon_rolleyes:

inače zelim ti puno srece s golfom i da se navozas :traktor:
 
Član
najjace su mi ove teme... 5 strana i svako svog "konja" hvali...
kupi sta se tebi svidja a ne sta forum kaze ;)
 
Limp je napisao(la):
najjace su mi ove teme... 5 strana i svako svog "konja" hvali...
kupi sta se tebi svidja a ne sta forum kaze ;)

Znam, da svako svoga konja hvali, ali eto, imaju ljudi iskustva, znaju šta valja šta ne valja. Neću da kupim nekog polovnjaka, napišem šta sam kupio i onda dolje 100 komentara tipa "AJOJ BAŠ TAJ MOTOR IMA PROBLEMA...", "NJEMU FABRIČKI OTPADA PLASTIKA I RETROVIZOR POSLIJE 120k" itd. :lol::lol::lol::lol:
 
Član
malisignali je napisao(la):
Limp je napisao(la):
najjace su mi ove teme... 5 strana i svako svog "konja" hvali...
kupi sta se tebi svidja a ne sta forum kaze ;)

Znam, da svako svoga konja hvali, ali eto, imaju ljudi iskustva, znaju šta valja šta ne valja. Neću da kupim nekog polovnjaka, napišem šta sam kupio i onda dolje 100 komentara tipa "AJOJ BAŠ TAJ MOTOR IMA PROBLEMA...", "NJEMU FABRIČKI OTPADA PLASTIKA I RETROVIZOR POSLIJE 120k" itd. :lol::lol::lol::lol:

ne postoji auto bez greske, niti postoji auto koje se ne kvari ;)
 
Znam da mi neko reče da se manem fiata, ali ovaj mi zapade za oko:

http://www.pik.ba/artikal/8319495/fiat-bravo-1-9-mjt-emotion-90-000km/


:icon_question::icon_eek::icon_eek:
 
Član
George je napisao(la):
E njemu ti je sarkastican drugo ime :lol:
Poslusaj ti mene novo je novo i pusti price o bosnji, da bosnjo ima para i on bi novo
;)

http://beganovicdoo.pik.ba/artikal/8111767/dacia-sandero-stepway2-1-5-dci-90/

ovakvih i slicnih sa malom kilometrazom ili sa lizinga i... ima u skoro svakom salonu... za cijenu novog "golog" dobijes auto koju godinu staro, sa kulturnijom opremom i ne bas osnovnim motorom, vec solidan dizel i sa garancijom... sasvim pristojno :icon_smile:
 
Član
Imas finu sumu novca, samo moras znati sta tacno zelis. Vidim da hoces da nije prespor i pozeljno je da je neki kompakt. Jel ti udobnost prioritet, koji motor - dizel, benzin? Po ovom sto si napisao nemas namjeru mnogo km prelaziti, oko 15.000-ak km godisnje, ako sam dobro preracunao ove tvoje planirane voznje + po gradu ces se vozati i sl. Ja bi uzeo auto do 14.000 km a tih 2000 km ostavio za eventualne popravke. Ako nize nadjes auto jos bolje. Sa tim parama mozes ganjati aute do 5-6 godina starosti i do 100.000 km, a fino pazen auto sa 100.000 km je tek razradjen prakticno i ne bi trebao stvarati nikakve probleme jos par godina. Nov auto je nekad isto dobra stvar, ali mal ti je izbor sa tim parama, uz to danas ga platis 16.000, izadje iz salona, nakon 5 dana vrijedi 2-3000 KM manje. Polovni za 14.000 i da se nesto pokvari, kakav god kvar bio nece biti preko 2000 KM - ali bas moras biti "sretan" da uzmes tako mlad auto, a da ima problema. Ako uzmes neki iz uvoza koji je presao vec 280000 pa vracen na 80.000 km to je druga stvar i u tom slucaju nisi bas pazio pri kupovini. Zato pokusaj da ti se to ne desi.

Neke autokuce cak i na polovne aute ako su mladi daju garanciju od godinu-dvije. Nadji sta ti se svidja, skontaj koja ti je oprema bitna i pokusaj to uganjati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top