Polo

Polo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
vidio sam ti auto
prije nekoliko dana u gradu
predobro izgleda
bas komentarisao sa prijateljem, reko ovo je auto za projekta

ubacis vra unutra, i to je to :D hehehe

sretno ;)
 
Član
ma ja moguce je jer nije puno 30% sve se vidi unutra a 50% i vise vec je mozda vise i djidjarija nego sminka
 
Član
hvala vam raja ste za 10...al vjeruj razmisljam neki motor  ubacit al slabo je to auto znam da bi dobro bilo ali nije on za toga nije dovoljno jako da izdrzi veliku snagu dosta ovako malo sminke i lagano kulirat sa rajom..
 
Član
sada koje god auto vidis da je skroz zatamnjen odma pomislis vidi selje nekog kad je neko starije auto a neko novije odma mafija ovo ono...30% kultura..
 
Član
ma ne ubacuj nikake motore...i ja vozam dizelchinu 1.9 i lagano samo ;) nek je on sredjen ko' bombona a brzina je za piste :D
 
Legend
samo ne uzimaj ove po 5-10KM NE VALJAJU,svoje sam odgulio jer je kvalitet nula,od nanosenja se istanji i umuti......vremenom se na vrhu guli pa ti cijepa zivce :) jedino ako nisi zivco hehehe
 
Član
heheh hvala ma imaju neke od oko 30KM kazu bolje bar sam tao cuo a isto i da imaju dvije vrste neke deblje i tanje te folije..a motor ma kome se sad isplati kako rastu cijene goriva kome se isplati vozat auto koje trosi a pogotovo konstanto se voza...
 
auto je super. cesto ga po gradu vidjam i uvijek mi izmami pogled. bas je dobar. nisam vidio ni jednog pola da je ovako sredjen. super je. nastavi i dalje tako. i sretno u daljim radovima.
 
Član
Svaka cast za pola, lijepo si ga sredio! Nikad ovakvog nisam boljeg vidio! Samo naprijed!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top