Polo - tepSIJA - Komentari projekta

Polo - tepSIJA - Komentari projekta

Član
tepso uliva ovo nazad i gas.. :icon_biggrin:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQG-2g6Tt_rKFGeHiYwERSkKqNvdslWk2ovzSrW3TGxVI7PeBXA
 
Legend
Poznavajuci tebe, nece ostati taj 1.1 ili 1.3 koji je vec motor u njemu, sigurno :D
ako budes slusao edu, bit ce vise posla u gepeku nego pod haubom :lol:

nego de ti nama reci jel turbak il atmosfera ? :D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Poznavajuci tebe, nece ostati taj 1.1 ili 1.3 koji je vec motor u njemu, sigurno :D
ako budes slusao edu, bit ce vise posla u gepeku nego pod haubom :lol:

nego de ti nama reci jel turbak il atmosfera ? :D

Mene nebi iznenadilo da bude turbo. Svidjelo mu se kako ide jedan turbak protiv kojeg je vozio prosle godine na treningu za SR Mostar:D
 
Član
esso_sa je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Poznavajuci tebe, nece ostati taj 1.1 ili 1.3 koji je vec motor u njemu, sigurno :D
ako budes slusao edu, bit ce vise posla u gepeku nego pod haubom :lol:

nego de ti nama reci jel turbak il atmosfera ? :D

Mene nebi iznenadilo da bude turbo. Svidjelo mu se kako ide jedan turbak protiv kojeg je vozio prosle godine na treningu za SR Mostar:D

imas pravo Eso, rekao sam ti i na stazi, respect kako Ti auto ide :123:

@Noke, ovo je malo Eso okrenuo na salu jer je njegov golf u pitanju , ostavio me duzinu zglobnog autobusa (koliko se sjecam da smo vozili testnu ili vec nesta drugo jedan protiv drugog)
:)

sto se tice motora, jos ne znam, polako, ima do motora jos posla
 
Član
Svaka cast drug na ovom potezu :D Jedino mi je krivo sto nikad nisi zavrsio onog Rocca, Hondica je bila beton, tako da ne sumljam da ce i ovo biti vrh.
 
Član
samobahato je napisao(la):
Samo zabusavas, nista ne radis.. :icon_smile: Fino si ga ofarbao :cool: :cool:

Radim polako, kad imam slobodnog vremena, viska para i svega, ne letim "pred rudu" sto bi rekli stari ljudi, bice sta bude..

btw.. nisam ga ja farbao niti to znam, to je frend uradio, ja sam samo pomagao oko sitnice tokom pripreme.
 
Top