polo g40

polo g40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
UUUU to mi je jedno od drazih autica a koliko ja znam smao je G lader manji al i ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Član
vec sam lud od iscekivanja, lik nikako da kaze "evo prodajem ga" ide mi na zivce.
kad ga uzmem vidit cemo kako ide ista se da napravit.
"kec" dal se moze kod mandeka podesit paljenje? i kad ga uzmem mogo bi samnom do onog decka za kompresor?
 
Član
ni polo ni civic nisu original(piše ti šta je rađeno) ako pogledaš par snimaka vidjet ćeš da to nije ništa čudno
 
Član
dobiješ li ga za 1500€ budi sritan jer ovih auta nema, a cjene su in d aje idealan od 2500+ €
 
Član
bokymunya je napisao(la):
ne dam mu vise, kompresor je crko. a rega istice u 11 mj, to je realna cijena nema ni eura vise.

I 1500 eura je prilicno velika lova za Pola sa krepalim kompresorom... inace G40/G60 su ekstra dok rade, ali njihovi kompresori imaju relativno mali vek, odnosno malo su neekonomicni za odrzavanje.... Jedino ako si bas siguran da ces uspesno da saniras kompresor, onda je OK. Ovako ti je samo 1.3 benzinjara.... :icon_smile: Ali nema sta, sama edicija G40 je specijalna po mnogo cemu, enterijer je poseban, tapaciri, sedista i oprema su haos. Ja sam dugo sebi trazio negde takav enterijer ali nista.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top