polo 6n

polo 6n

eh nakon fiata (fiat marea),ušao sam u svijet vw-a.
Tačnije,mjenjao sam za vw polo 6n,1.7sdi,44kw,98god.,abs,airbag,el.podizači,šiber...još nisam imao priliku nikoga upitati za ovaj motor,kakav je,iskustva isl.
pa se sad malo privikavam na vw-a.mada me muči u samom startu to,što,mi je došao bez kućišta filtera zraka,a onda mi bruji,a da problem bude veći nikako ga nemogu naći,niti na ovim nekim autootpadima,a to bih stvarno volio nabaviti čim prije,pa da imam normalan zvuk...
Evo par slika,a poslije ću ubaciti,kakvih u ljepšem izdanju...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ovaj moj drug ima 6n isto, samo kod njega je 1.9 sdi, on skida filter, da mu se vise cuje:lol::lol::lol:
njega za sada njegov dobro slusa, imao je problem s bendix-om kao i vecina drugih, jedan od njih sam i ja, i meni se nekad cuje kad upalim
inace auto kao auto je solidan, moze fino da slusa, nije zahtjevan za odrzavanje
ovaj tvoj se ne cini los, kakav je unutra
 
heh,onda bi mogli napraviti kompenzaciju,ako paše na moj,de molim te upitaj ga bi li prodao,jer ja nisam ljubitelj tih bučnih zvukova :)
pa iznutra je sasvim ok,djeluje očuvan,,poslije ću uslikati pa ubaciti još koju sliku
 
Član
ma kakvi prodat, da ga stari ubije:lol::lol::lol:
jesil gledao po otpadima, ja sam na pik-u nailazio pola kao kod tebe kad sam sebi trazio nekih dijelova, mora neko imati kuciste tog filtera, vjerovatno je isto kao i na 1.9, ili je mala razlika, ali mora biti
6n se jos uvijek inekako moze naci na otpadu, samo treba biti uporan
 
Top