polo 6n šiber zuji,ali ne otvara

polo 6n šiber zuji,ali ne otvara

imam problem sa šiberom od pola 6n 98 god...naime,kad pritisnem dugme,čuje se da zuji onaj motorić međutim ne otvara šiber.ima li ko ideju šta može biti problem,i kako riješiti....
 
Član
a vjerovatno je neka remenica ili tako nesto spalo sa motorica...ili neki zubcanik..
 
George je napisao(la):
probaj sv gasom, kod nekih auta oslabi motor pa mu s gasom dodas snage

je li to ozbiljno može pomoći ili...?šta može još biti...
jest da mi je ono dugme bilo oslabilo,pa sam mu ja očistio kontakte,i sad on zuji,prije pritisnem dugme i nikako ne reagira
 
Član
pentium4 je napisao(la):
George je napisao(la):
probaj sv gasom, kod nekih auta oslabi motor pa mu s gasom dodas snage

je li to ozbiljno može pomoći ili...?šta može još biti...
jest da mi je ono dugme bilo oslabilo,pa sam mu ja očistio kontakte,i sad on zuji,prije pritisnem dugme i nikako ne reagira

krvi ti tako je na nasoj w123 :lol: malo gasa i siber se otvara
 
Član
spale one vodjice vjerovatno, okrece motor u prazno, najbolje je to ne dirat:icon_biggrin:
 
Član
pentium4 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
spale one vodjice vjerovatno, okrece motor u prazno, najbolje je to ne dirat:icon_biggrin:

zašto je bolje ne dirati,je li to komplicirano

ne diraj ga dok ti ne curi, bezze ces sjebat nesto, odvezi nekom majstoru da ti to napravi, mada sa siberom ce se malo koji zajebavat, bjezi raja od toga ko ista
 
pukle su ti vodjice sibera koja ga pomjeraju, tako sam i ja imao problem na golfu trici pa sam siber zatvorio sarafcigerom i nisam ga vise ni otvarao, kvar je usljedio nakon sto su 3 dugmeta pritusnuta "odjednom"
 
prodao sam ga sa tim kvarom sto znaci da ja nisam ja popravljao, ne znam je li tesko za popravit, zao mi je sto ti ne mogu pomoc
 
Član
Najvjerovatnije ćeš morati razvaliti čitav krov, skinuti tapacirung krova u komadu da dođeš do šibera, a onda i sam možeš skontati šta je. Da li je puk'o kvar ili samo neka sitnica. Ovo možeš i sam uraditi, a majstor će te pošteno oguliti, ima tu finog posla da se sve razvali. Bolje sam razvali, pa onda majstoru, uštediš njemu vrijeme, a sebi novac, a možda i sam popraviš sve.;)
 
Top