Polo 1.9 sdi

Polo 1.9 sdi

Član
Pozdrav

Imam problem u vezi motora,nedavno sam uzeo ocu auto polo 1.9 sdi 47 kw medzutim ustanovilo je se da strasno pusi na cep da tesko pali ujutru to jest da su karike otisle i da je vakat da se motor radi.Jucer smo otvorili motor i skontali smo da se ne isplati raditi osvjezenje stubline su u losem stanju glava motora da ne govorim ventili hidro podizaci sve dno dna.

Sad bi isao na opciju kupnje drugog motora pa me interesuje savjeti koji bi motor mogao u pola i na trenutni mijenjac jer nije mi do veliki troskova to jest ulaganja.

Pozdrav
 
Član
Najlakse ti je naci isti motor i sve na saraf vratit...ako mislimo na isti model, u njemu imas jos 1.4tdi i 1.9tdi...s ovim 1.4 neces previše dobit dok je 1.9tdi vec ozbiljniji motor...ako imas veci budžet ja bih isao na 1.9tdi, ako ne onda kupis golog sdija i ubacis ga za malo love...periferiju svu od njega vec imas
 
Član
Isao sam na opciju TDI ali onda moram sa dosta elektronike da se zezam pocev od papucice gasa pa nadalje,volio bi sa sto manje muke da zavrsim poso ali tesko mogu da nadzem isti motor koji je trenutno u autu 1.9 SDI 47 kw sa starom bosh pumpom na sajlu "lukas"
 
Član
Isao sam na opciju TDI ali onda moram sa dosta elektronike da se zezam pocev od papucice gasa pa nadalje,volio bi sa sto manje muke da zavrsim poso ali tesko mogu da nadzem isti motor koji je trenutno u autu 1.9 SDI 47 kw sa starom bosh pumpom na sajlu "lukas"
Al ako nisi s kesom, najjeftinija varijanta je ugradnja istog motora. Posto je VW, imas veci izbor motora. Sa Skode Fabie sdi ti pasu ti motori.
http://www.olx.ba/artikal/20446478/vw-motor-1-9-sdi-47kw-za-golf-polo-caddy-passat/

Ev ti jednog za Pola, vidi mozes li sta iskmobinovat
 
Top