Polo 1.4 tdi servisna informacija ili kvar ???

Polo 1.4 tdi servisna informacija ili kvar ???

Član
Promijenio sam komplet ulje na autu tacno prije 3 300 km,medjutim jucer mi se upalila zuta(inace bude normalno crvena) lampica od ulja,i dosuo sam ulje i ugasila se,prije mijenjanja ulja vozio sam auto god dana nikad nije potrosio ni casu ulja a sad mi se vec drugi put pali lampica,da dospem ulje, nedavno mi je pocelo da lupa na desnoj strani tocka,znaci kad okrecem volan na lijevu i desnu stranu(kad auto miruje) cuje se neki zvuk kao tup tup,nesto kako tupo lupkanje,samo na desnom tocku,lijevi nista,i nocas mi na bordu javi ove dvije info pa me zanima da li neko zna o cemu se radi,svaka informacija dobro dosla ...
upitanu je polo 1.4 tdi i crveno 03.god. presao 232.114
Hvala svima unapred...

GO1sw.jpg
OCN1W.jpg
 
Član
sta god je ako imas knjigu od auta u njoj mozes naci sve sto se na inst tabli moze pojavit., istina slika ti je skroz mala pa ni ja nisam siguran koja je to oznaka, jel to kljuc ili sta je:icon_rolleyes:
 
Član
ma imam njegovu knjigu,sve zivo sam pretrazio i nisam uspio naci,obje slike imaju kljuc pretpostavljam da je prva znak da treba servis uraditi 15 hiljada al ova druga isto kljuc stoji i sat ima i oznaka 20 to ne znam sta je
 
Top