Polo 1.4 benzin 99.god

Polo 1.4 benzin 99.god

Član
FOGt.jpg


ODvKw.jpg


cOp2j.jpg


Prije par dana sam ga kupio, kakva su vasa misljenja o njemu.
Prije sam vozio golfa mk2 1.3 benzin/LPG, i u njega namjeravam ubaciti plin.
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
Šta ima od opreme i kolko si platio? (na oko s vana je fin pravo)

el podizaci prednjih stakala, el. retrovizori, el. panorama krov, ABS, servo, presao 82000 ako nije prepravljano, Nove gume motorici u farovima koji ne rade, mozda je pokvareno a mozda samo iskopcano moram pogledat. Izaso me 4500KM te registrovan.
 
Član
82000:icon_question: :icon_eek:

Jako čudno, ali ima solidnu opremu za VW tih godina i te klase.;)
 
Lijep polo, jedino šta mi još nije jasno: kako su ljudi spremni dati 4000, 5000, 6000KM......itd za auto koje nema klimu. Zaista u ovim našim uslovima ljeti je nesnosno vozit auto ako nema klimu.

Jedino mi je to zamjerka, a sve ostalo je bombona.
 
Član
pricas o tome ko da je budzet od 10 000km

ljudi daju po 4-5k za golfa II, ovaj auto je pojam za tog golfa, imao klimu ili ne

kad vec nema klimu onda ima panorama krov:cool::cool:
 
Član
Ma ja sam prezadovoljan, unutra sve novo izgleda, kad stignem slikat postavit cu slikice. Starija neka zena ga vozila, ja sam drugi vlasnik. Auto je ocuvan samo tako. Bio sam odmah na tehnickom samo manzetne na oba kineticka trebam zamjenit, to cu danas uraditi a ostalo je sve OK. U junu je registrovan, ja stiker zalijepio...

Bilo je ovakvih pola i sa klimom ali nemaju ostalo nista. U ovog je ipak sve elektronika, a najvise mi se krov svidja :cool: valjda nece procuriti vremenom :icon_sad:
 
BHT Ovisnik
Multipoint Injection,zasto ?
inace jako fin polo,fina oprema,jos samo da ima klimu:cool:
 
Top