polirati ili farbati misljenje

polirati ili farbati misljenje

Član
Koliko para toliko muzike uvijek je bilo..;) aa to za sprej ko bude sledeci opet farbao felge *ebo je ježa,znam jer imam iskustva s tim,donesu mi ljudi felge kad vidim da je neko nesto sprejom dirao necu da radim ma koliko god da mi plati,trebaju mi 2 nitra samo da operem to sve,pa tek onda apcigoavnje i slajfanje i onda kasnije kad bacam filler ili lak molim boga da se ne pocne sta dizati il nagrizati,,u svakom slucaju ti si ovo dosta dobro uradio sad dokad ce drzati pitanje je..:)
 
Član
vjeruj i ja sam mislio kompresorom ali niko nece detaljno da uradi, svi bi nesto na brzinu da uzmu pare... mislim da ce i ovo potrajati jer sam koristio proizvodjace kao sto i majstori koriste sa kompresorom... ne vidim razloga ako se fino pripremi zasto ne bi valjalo
Ako se smije znat koliko su ti majstori trazili da to pofarbaju
Po meni vise od 150 maraka nebi trebalo kostat sa pripremom i materijalom
 
Član
a ako te bas interesuje trazili su mi za poliranje i farbanje 400 KM sto je vise od cijene samih felgi tako da mi je to puno...
odlucio sam ja da ih sredim i tako ce biti... sad sam narucio usku traku od 3mm sa ebaya pa cu bolje moci ivice odraditi
 
Član
Ok sori sto sam pito
Al to je ta cjena 50 gore dole
Jer i sam znas koliko je to posla
Koliko je to cola felga jel org ili
 
Član
ja sam za takve iste ali lakirane u srebrno tamno sivo da 330KM

ali nisu neka sreca. wsp su ali popigane dvije bile i uvijek su malol tresle
 
Član
evo ih... traka me spasila, ivice su ispale 9/10
20141210111133.jpg
 
Top