Poliranje stakla

Poliranje stakla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me da li postoji mogućnost poliranja stakla.
Da li se mogu ispolirati tragovi loših brisača,tačkice od kamenčića...
Postoji li uopće takvo što,poliranje stakla?
 
Član
ima rade to ljudi ja mislim u novusu u sarajevu tam iznad zetre na onom brdu kad krenes prema tz,a isto tako rade to u tz,male rupice od kamencica na sajbi rade to znam sigurno a trebalo bi da rade i od brisacaa
 
Član
Sve zavisi kakvo je ostecenje stakla, u novusu rade manja ostecenja (od kamencica i sl.), dok veca ostecenja ne rade.
Znam prijatelj mi je na meganu imo rupicu od kamencica, kazu nevrijedi radit puknuce to vremenom svakako.
 
Član
i meni to treba imam onih sitnih tackica po sajbi valjda ono kad vozim preko 250km/h pa mi se lijepi hehhehehe
 
ZAMMBO je napisao(la):
i meni to treba imam onih sitnih tackica po sajbi valjda ono kad vozim preko 250km/h pa mi se lijepi hehhehehe

i ja bas kad sam jednom isao 270km/h ovim nasim "auto"putom blicno mi neki porsche turbo i ja otvorio prozor da ga pogodim slinom i slina mi slomila sajbu:D:D:D:D
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
ZAMMBO je napisao(la):
i meni to treba imam onih sitnih tackica po sajbi valjda ono kad vozim preko 250km/h pa mi se lijepi hehhehehe

i ja bas kad sam jednom isao 270km/h ovim nasim "auto"putom blicno mi neki porsche turbo i ja otvorio prozor da ga pogodim slinom i slina mi slomila sajbu:D:D:D:D


nemoj lagat nije bio porsche vec Mig..letio nesto nisko valjda htio pitat za smjer :D
 
Član
imal iko broj od firme? ja imam od jebenog granja po prozorima ,2 crte ,pa da skinem usput kad budem u sa...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top