Poliranje orginalnih Golf2 GTI felgi

Poliranje orginalnih Golf2 GTI felgi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja sve sto vam treba za ovo jeste busilica sa nastavkom za poliranje,krpa nrkolike,smirgl papir 40-60-80-120-150-320-600-800-1200-2000..zavisi po zagrebanosti felge koju obradjujete;);)
Onda vam treba desol ili nitro razredjivac te pasta za aluminij ili purol pasta ;);)

Evo kakve su felge bili prije poliranja i obradjivanja :icon_confused:
773h3gfby44mq3stlurp.jpg


Onda sam smirglo 2-3 dana da bi postigo ovo..sa mirglom i nastavkom zeljesznim na busilicu i nitro razredjivacem ovo su tek napola pripremljenje ;)
dksmzxmrow7viffvych8.jpg

l6h3pl3gr5eekrvacxv.jpg


Onda sam jos smirglo te prelazi papirima 60-80-150-320-800-1200 i opro onda felgu,obrisao i poceo polirati ;)
6h00uwndmr5oal1w0zaj.jpg

ueighf102tf53isztpb4.jpg

8nyaw1kxyvo8ax4z7jx0.jpg


Da bi postigao na kraju ovo ;)
7sizgojdhmjpx8i3gvk.jpg



i evo jedna ispolirana i ne ispolirana ali obrusena ;)
mkhmg120vaixbp4qfmg.jpg


Najbitnije vam je dosta smirglati..ja nisam mogao toliko ali mi je opet dobro ispalo kakve su bili na pocetku;)
 
ajojjj ajojjj ovoo treba da blista...
moglo se bolje...al trebbaa visee truda i noktiju,jagodica dati i potrositi..hahah
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Moglo se to dosta,dosta bolje odraditi :icon_smile:

Pa jeste ali su felge bile uzas ;) jedva sam i ovo uradio :icon_rolleyes:

black_devil je napisao(la):
ajojjj ajojjj ovoo treba da blista...
moglo se bolje...al trebbaa visee truda i noktiju,jagodica dati i potrositi..hahah

Ma jes ali i dobro je ovo kakve su bile :icon_smile:;)
 
Član
auu moglo je ovo puno bolje,za neki dan i ja krecem da poliram takve felne pa ces videti kako ce da ispadnu;)
 
Član
sreckoas je napisao(la):
auu moglo je ovo puno bolje,za neki dan i ja krecem da poliram takve felne pa ces videti kako ce da ispadnu;)

Ova lijeva nije ispolirana ;)
Vidjet ces kako je zaj*ano jos ako ces farbati ovaj dio iznutra :icon_confused:
 
Član
hehehe druze,ne brini nije mi ovo prvi put da poliram,pogledaj kako sam ove moje felne ispolirao a i delove motora;) cak i to moze jos bolje,ali trebaju one krede za poliranje
 
Član
sreckoas je napisao(la):
hehehe druze,ne brini nije mi ovo prvi put da poliram,pogledaj kako sam ove moje felne ispolirao a i delove motora;) cak i to moze jos bolje,ali trebaju one krede za poliranje

A jbga nisam ja kredom nego sonaxovom pastom za aluminij ;)
Mozda bi bolje isaplo da sam kredom :icon_smile:
 
Član
krede ti sluze da izvuces sjaj...a ti si ovde trebao jos da smirglas i da smirglas...ja sam jednu moju felnu polirao 3 sata,i to samo smirglama,a tek na kraju pasta za aluminijum
 
Ma ako ti je ovo prvi put poliras felge onda je dobro, doci ce to sa vremenom, samo polahko;), a reci mi gdje si kupio taj nastavak za poliranje i jesi li probao na autu kakav je?
 
Član
Svaka cast na trudu moglo je to ici puno bolje, ali opet su dobre kakve su bile ;)
Evo vidi kako sam ja, a ovo je tek na pola odradjena felga, nisam vise mogao i ostavim ovako
[attachment=34556]
Ako ces felge ostaviti sebi onda se jos potrudi i nek se sjaje :cool::cool:, a ako ces prodavati prodaj tako jer kad bi ih pozlatio one vrijede koliko vrijede ;) Ja sam se jednom zafrkao
 

Prilozi

  • Picture 011 [800x600].jpg
    Picture 011 [800x600].jpg
    87 KB · Pregleda: 62
Član
olensoner je napisao(la):
Ma ako ti je ovo prvi put poliras felge onda je dobro, doci ce to sa vremenom, samo polahko;), a reci mi gdje si kupio taj nastavak za poliranje i jesi li probao na autu kakav je?

Prvi put mi je ovo evo sad sam poceo drugi set felga polirati bit ce i od njih tema ;)

Ovaj nastavk sam kupio u OBIU 7KM i nastavka plasticni treba isto 6.7KM..
Konto sam na autu probati ali mi se isprljao od felga :icon_rolleyes:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Svaka cast na trudu moglo je to ici puno bolje, ali opet su dobre kakve su bile ;)
Evo vidi kako sam ja, a ovo je tek na pola odradjena felga, nisam vise mogao i ostavim ovako

Ako ces felge ostaviti sebi onda se jos potrudi i nek se sjaje :cool::cool:, a ako ces prodavati prodaj tako jer kad bi ih pozlatio one vrijede koliko vrijede ;) Ja sam se jednom zafrkao


:cool: :cool:

Vec sa ih zamjenio za centrine pa onda centrine za Hondine sa zimskim gumama ;)
Evo poceo sam polirati Hondine ;) :cool:
 
Član
e sad onda bez zabusavanja nego lepo ispoliraj to,i nemoj da se nadas da ces moci sve 4 za jedan dan da zavrsis ;)
 
Član
sreckoas je napisao(la):
e sad onda bez zabusavanja nego lepo ispoliraj to,i nemoj da se nadas da ces moci sve 4 za jedan dan da zavrsis ;)

Ma znam ja da necu moci evo vec skidam boju sa dvije felge ima dva dana ;) :icon_smile:
Bit ce i taj projekt na bhtuning ako ne zaboravim uslikati ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top