POLIRANJE ILI FARBANJE???

POLIRANJE ILI FARBANJE???

farbanje:
1.
31648823.jpg

2.
31648823.jpg

ili poliranje,inace ovo su originalne slike mog auta kojem su ispolirani samo falcevi. kontao sam komplet poliranje:
img00414k.jpg

;)
 
Član
zavisi koje i kakvo je auto u pitanju, ako je nesto "mocno", sredjeno, onda prva varijanta, ako je blize originalnom izgledu, onda druga... ;)
 
Samo im daj sjaja:lol: da imas neki crveni detalj jos na autu ili da je auto tamnije/crno bolje bi legle, ovako..jok:icon_smile:

Nek ti neko odradi caskom u PS, da vidis kako bi izgledalo;)
 
Član
da je crno auto pa hajd, ovako ako odradis u ovu kombinaciju, samo ces zazalit date pare za farbanje. jedino neku drugu kombinaciju da skontas, ali ako je izbor od ove 2 varijante, onda definitivno poliranje... ;)
 
boja auta je takva da ne ide ni crveno ni bijelo...uradim ti ja ovih dana u ps-u neke varijante pa cemo vidjet ;)
 
Član
hahhaha

ja radim za sebe borbetice takve i ispolirao sam rubove na ogledalo i spremio srce za lakiranje i odjednom pobudalim i osmirglam i rubove jer mi pun ku*ac borbeticam sve su iste, poliran rub i sivo srce u 99% posto slucajeva, ostalo su voarijacije sa crnim ili drugacijim srcem.

ako se ne zuris sacekas da svoje zavrsim pa vidis kako je ispalo, necu otkriti kombinaciju, bice cak mozda i malo kiča, ali ce usput sluziti i da kao reklama onog cim se bavim ;)
 
Član
Jao koliko i ove felge vlasnika promijenise i jos uvijek dobro izgledaju i ovako :D

Mozes komplet polirati, mada ima i ko toga posla al da se napraviti, kokui je imao ovakve borber A full polirane i dobro su izgledale ;)
 
jako teska slika za radit,al eto mozes od prilike vidjet kako bi to izgledalo :D

img00414kcopy.jpg


fale disk plocice,al nemam vise zivaca ni vremena,oko 3h sam potrosio na ovo :smajli18:
 
Top