Poliranje felgi

Poliranje felgi

Član
Poštovani, da li ima neko od članova da polira felge? Kakva je cijena itd. Imam na par mjesta malo kako sam kupio auto tragova pa bih želio preko zime da uradim i spremim za ljeta.

evo npr na jednoj ostecenja sto ima

 
Član
Poštovani, da li ima neko od članova da polira felge? Kakva je cijena itd. Imam na par mjesta malo kako sam kupio auto tragova pa bih želio preko zime da uradim i spremim za ljeta.

evo npr na jednoj ostecenja sto ima

Koliko vidim felga je lakirana
I na ovom mjestu je ostecen lak tocnike zguljen nema ga opce tu nema koristi nista polirat eventualno ako se da popravit rub pokitat i uspricat bazu i lak
 
Član
Koliko vidim felga je lakirana
I na ovom mjestu je ostecen lak tocnike zguljen nema ga opce tu nema koristi nista polirat eventualno ako se da popravit rub pokitat i uspricat bazu i lak
Zato sam i postavio bas temu da vidim kakva je procedura "popravke"ove, odma cim sam iz salona uzimao rekli su mi gore kad su ga stavljali u garazu da su za ivicnjak dirnuli felgom i ebga :)
 
Član
Ako su sve cetri u takvom stanju ili mozda gorem (da ima na kojoj felgi vise ostecenja recimo 2-3) onda je najbolje kpl lakirat jer neznam mozda bi se kuzila razlika u nijansi boje
 
Top