Poliranje farova, stop svjetala, vizira na kacigama,...

Poliranje farova, stop svjetala, vizira na kacigama,...

Član
Poliranje farova, stop svjetala, vizira na kacigama,...

Farovi i stop svjetla na savremenim automobilima su uglavnom od plastike, za razliku od staklenih, podložna kako vremenskim, tako i mehaničkim uticajima.
Na njih nepovoljno utiču Sunce, niske temperature, nagle promjene temperature i sl., a osim toga na njih nepovoljno utiču i udari sitnih kamenčića, kao i agresivna sredstva za pranje i održavanje automobila.
Tokom vremena farovi postaju zamućeni, požutjeli i matiraju, a samim tim smanjuju vidljivost noću, a i estetiku automobila.
Umjesto zamjene fara, postoji efikasno, brzo i ekonomično rješenje.
Restauraciju, odnosno, reparaciju plastičnih farova i stop svjetala obavljam vrhunskim setom za profesionalno poliranje istih.
Intervencija se obavlja sa spoljašnje strane fara.

Poliranje - restauracija podrazumijeva sledeće:

- Čišćenje oštećenog, požutjelog, matiranog sloja
- Poliranje površine
- Premazivanje sredstvom za zaštitu


Cijena zahvata po faru, stop svjetlu je od 15KM pa na više u zavisnosti od samog stanja, oštećenja fara, da li se zahvat radi na autu, da li je far skinut, da li ga je potrebno skidati i da li to skidanje zahtijeva skidanje maske, branika, točkova i zaštita ispod točkova i sl,.
Uglavnom, cijena je po dogovoru i uglavnom je to 15KM.

Kontakt: 065/592-075
 
Član
druze javi mi se u pp ja sam u BL trebao bih ispolirati farove pa da se dogovorimo oko termina :)
 
Član
Nemam običaj slikati radove, ali juče sam se sjetio, ali opet nisam detaljno, ali nema veze.
Opel Astra G, poliranje farova i komplet poliranje auta:

fotografija0282.jpg


fotografija0283.jpg


fotografija0284.jpg


fotografija0285.jpg


fotografija0286.jpg


Kako su tekli radovi na autu, razlika se uopšte ne vidi.:D

fotografija0287.jpg


fotografija0288.jpg


fotografija0289.jpg


Gotovi farovi:

fotografija0290.jpg


fotografija0291.jpg


fotografija0292.jpg


fotografija0293.jpg


fotografija0294.jpg


fotografija0295.jpg
 
Top