Poliranje alu felgi?

Poliranje alu felgi?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajmeeeeeeee ja falija ja mislija da pitaš za stakla...
sory
mogu se polirat samo moraš onda sve 4 isto napravit
 
Član
moje felge su trenutno na poliranju , momak prije mene je pješčario i to sa grubim pjeskom , felge su tako hrapave bile kao širglpapir , momak je uspio skinuti taj sloj , dan danas se pati ima posla ali nadolaze polako
 
Član
Uzmi vodobrusni smirgl 2000 il' neki sa sto finijom strukturom i s vodom brusi dok ne nestanu parnice ako nisu duboke i posle poliraj polir pastom, a mos' kupit i bezboji lak u spreju pa malo pospricat ako ogrebotine nisu strasne...trebalo bi pomoc....
 
Član
evo ovakva je situacija, kod kokija su felge bile unistene, toliko hrapave da je trebao dan da se skine nekih 10cm2 toga... moj ti je savjet sledeci, uzmes brusni papir 100 i sanjim prvo poderes dok se ne izjednaci povrsina (moras pazit da ne skines velik sloj jer ce ti flge izac iz balansa) onda uzmes vodobrusni papir 400 pa 600, pa 800 pa 100 pa 1200 pa 1500 pa 2000 i onda ce se sijat ko ogledalo, eh kod aluminijuma je problem sto brzo oksidira i izgubi sjaj, da se to nebi desavalo uzmes polir pastu za metal zove se PUROL i proizvodi je Univerzal cijena joj je cca 3KM i onda naneses tanak sloj i utrljas prstima, sacekas dok nepocne smrdit pasta ne metal i onda uzmes pamucnu krpu i trljas i trljas i trljas... na krpi ce bit kamaru crnila nekog koji pasta izvlaci, moras da ponavljas postupak dok krpa nebude vishe crna... tad ce bit ko ogledalo al bukvalno ko ogledalo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top