Polir paste ...

Polir paste ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako sutra hocu da poliram auto pa me zanima koju polir pastu da kupim i gdje i cim je najbolje da poliram (pamucna krpa ili necim drugim) ?

Prije sam koristio 3M mlijeko i nije mi se neshto pokazalo i da josh napomenem auto je crno i trebao bi koristiti neku crnu polir pastu da prekrijem male ogrebotine i parnice ...

Znachi 3M, Sonax, Abro ili neka druga polir pasta ?

Hvala ;)
 
Član
bilo je dosta rasprava na tu temu pregledaj po forumu a ako bas nemoras polirat auto nemoj mozes ga samo oprat voskom i ima da se sjaji ko grlica
 

IGY

Član
samo 3M nista drugo
mada i sonax nije los, ali ne moze se porediti sa 3M
krpa 100%pamucna, i ako ces koristiti neke stare majce gldeaj da ne poliras savovima nego povrsinski, i nemoj majice sa slikama koristiti
 
Član
IGY je napisao(la):
samo 3M nista drugo
mada i sonax nije los, ali ne moze se porediti sa 3M
krpa 100%pamucna, i ako ces koristiti neke stare majce gldeaj da ne poliras savovima nego povrsinski, i nemoj majice sa slikama koristiti
Potpis
Ja sam koristio purol na felgama itd... pokazala se naopako dobra sada moze biti da je dobra i na autima nisam probo!
 
Legend
cnic_gsi je napisao(la):
IGY je napisao(la):
samo 3M nista drugo
mada i sonax nije los, ali ne moze se porediti sa 3M
krpa 100%pamucna, i ako ces koristiti neke stare majce gldeaj da ne poliras savovima nego povrsinski, i nemoj majice sa slikama koristiti
Potpis
Ja sam koristio purol na felgama itd... pokazala se naopako dobra sada moze biti da je dobra i na autima nisam probo!

sonax ili 3M , purol je dobar za alu , na auto lak NIPOSTO, ostavlja sitne grebice iza sebe
 
Član
ja znam da ovi moji lakireri koriste neke u tri faze mislim
prvo tricom pa dvicom pa kecom al neznam koja je marka ako koga interesuje vicu mu
 
Član
Zerr je napisao(la):
ja znam da ovi moji lakireri koriste neke u tri faze mislim
prvo tricom pa dvicom pa kecom al neznam koja je marka ako koga interesuje vicu mu

Sonax je to, on ih ima vise

a ako je sonax to sto lakireri rade je smijesno jer svaki broj ima odredjeno kad se koristi, znaci za koji je lak i nema svrho raditi jedinicom pa dvicom pa tricom jer ako je za trice on ide odmah tricom, kontas?

Sonax je najjaci od ovih obicnih da kazemo a najjacu opremu od te kozmetike ima Swizöl!
 
Član
Gdje se u Sarajevu ima uzet polir pasta sa tim 'regeneratorom' boje ili kako se to vec zove?
Znaci treba mi siva boja jer mi je auto sivo...
Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top