Polifona zujalica!!!

Polifona zujalica!!!

Član
hMMM vjerujem da ima novo uzet, ako nema potrazi na otpadima, mislim da imam i ja, al se ne mogu sjetit na kom autu bas ovako zvoni, mislim da je fiat bravo, kad pojas ne vezes ima ovakvu i jos masa auta...
 
Član
ako naletis negdje na chryslera ima u njemu,,bas ovako zvuci,,recimo model voyager,90 i neko godiste,,sto posto ima ovakvu zujalicu,identican zvuk;)
 
corrado16v je napisao(la):
LED pracenja...dobra al` je i dobra j***da da napravis.... :icon_rolleyes:

posto se doticni nasao uvrijedjenim, supak koji je napisao ovaj post je isti i obrisao, da se ne bi pokvario "ugled"
 
prvo nauci se ponasati! :icon_biggrin: Drugo treba mi pametan savjet! :icon_biggrin: i trece ko je tebe sta pito, aa? :lol: :lol: :lol: ;) Elem, Ne manitaj bez potrebe jer ta iz Toma nije ta sto trazim, mislis ti da ja to nisam vidio... :icon_smile:

P.S. Felge nemaju mane... :cool:
 
posto se doticni nasao uvrijedjenim, supak koji je napisao ovaj post je isti i obrisao, da se ne bi pokvario "ugled"
 
znaci i ja sam za_eban, valjam gluposti i felge su mi okrnjene, aaa? :lol: :lol: :lol:

hmmm mene si naso.... :icon_biggrin:

:icon_exclaim:

:cool:
 
Član
Kod mene na KIA CARNIVAL ima ista takva, pisti kad su vrata otvorena...... i je vecina auta. Na boljim otpadima sigurno ima
 
Top