Policijsko auto udarilo u ul stub rasvijete

Policijsko auto udarilo u ul stub rasvijete

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehehehhehe koji je auto u pitanju?? g4 il polo??


neka neka sad jedna patrola manje da nas uznemirava... jesu se uskurcili na svakom cosku zaustavljaju... istjerali su sve krseve na cestu i civilne i sve s rotacijom... prije par dana golf 2 oslikan i dva pandura zaustavljaju nisam mogo vjerovat da to posjeduju jos uvijek... samo jos da vikend stolove na rasklapanje postave na cestu i da zaustavljaju....



a sto se tice ovog niko njih ne provjerava imaju li zimske gume... veceras poledilo oni malo potjerali golfa i eto ti bandere... jos malo se ondje kod doma sliva voda niz brdo a poledilo... brzina i opp bandera...
 
Da bi imali neodoljiv korak i sjajne i blistave oči, koristite kozmetiku "Heineken". :D:D

Ma nalizali se negdje na veceri :lol::lol::lol:
 
Nije mi ih nesto zao! U mene blizu kuce ima stajaliste za autobuse i tu znaju malte ne pa svaku noc po pola sata-sat, i ja sa prozora sve vidim kad dodju, nit' ima pojasa, prelazi preko pune linije da se parkira, i izlazi lola napolje, i hop zaustavlja covjeka pise kaznu za pojas hahah, i sta covjek na to odgovori, mene ljetos sa motorom zaustavili i vode me ui patrolno auto kao nekog kriminalca da oni meni fol pametuju nesto, a narod prolazi i gleda to tako, da napomenem bio 100% uredan, ni brzo vozio ni nista, i to mene nervira opasno, doduse do sada nisam ni jedne kazne dobio da platim, a vozim se sa motorom 2 godine, a sa autom godinu dana, al' vise puta kad su me zaustavljali su me provocirali samo, opet ima onih koji su me zaustavljali i samo pita "jel' potrebno puhat balon?", ja: "nije problem" on meni "haj' sretno" i to u neka doba noci kad ne smijem voziti!
 
Član
Meni je najjace kad te zaustave i kaze: Momci jestel pusili, imatel trave? Eto, i da imamo bas ce neko reci da "gospodine", imamo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top