Policijske kamere sa radarima u bg

Policijske kamere sa radarima u bg

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u nekoliko tema sam vidio da se administratori bune kada se postavljaju obavjestenja iz susjednih drzava, ali mislim da bi spisak ovih kamera (kojih ima oko 60 kroz bg) ustedio novac nekima koji dolaze u beograd. ovaj spisak sam uspio da iscupam od firme koja je postavljala radarske kamere a i kamere koje prate "zutu traku", tako da su podaci 100% tacni. ako ne smeta administratorima postavio bih tu temu. cekam odg
 
Član
galebu2 je napisao(la):
u nekoliko tema sam vidio da se administratori bune kada se postavljaju obavjestenja iz susjednih drzava, ali mislim da bi spisak ovih kamera (kojih ima oko 60 kroz bg) ustedio novac nekima koji dolaze u beograd. ovaj spisak sam uspio da iscupam od firme koja je postavljala radarske kamere a i kamere koje prate "zutu traku", tako da su podaci 100% tacni. ako ne smeta administratorima postavio bih tu temu. cekam odg

Nema radara, samo snimaju zutu traku, policajac mi rekao neki dan ovde u Bg...
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
u nekoliko tema sam vidio da se administratori bune kada se postavljaju obavjestenja iz susjednih drzava, ali mislim da bi spisak ovih kamera (kojih ima oko 60 kroz bg) ustedio novac nekima koji dolaze u beograd. ovaj spisak sam uspio da iscupam od firme koja je postavljala radarske kamere a i kamere koje prate "zutu traku", tako da su podaci 100% tacni. ako ne smeta administratorima postavio bih tu temu. cekam odg

Nema radara, samo snimaju zutu traku, policajac mi rekao neki dan ovde u Bg...

vjeruj mi da su to kamere koje snimaju zutu traku i imaju radar u sebi. znam ljude koji su radili na tom projektu, i u njihovim papirima se navodi da ucesnici u saobracaju mog da budu kaznjeni zbog prebrze voznje ili drugih prekrsaja. opet kazem ovo je 100% tacno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top