>POLICIJSKA AKADEMIJA<

>POLICIJSKA AKADEMIJA<

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako kako mi se blizi kraj godine..Razmisljam sto bi dalje...Da odlucim cim da se bavim..Nevolim bas puno uciti..Al nesto se mora upisati dalje..
Trenutno zavrsavam srednju tj Carinski Tehnicar..
Imam zasad u planu jednu od ovi dalje
Saobracajni Fakultet u Sarajevu
Policijska akademija Banja Luka ili Sarajevo
DiF u Sarajevu ili Bihacu

Bavim se sportom,obavezno fitnes i igram za NK Krajisnik..
Osvajao mnoge nagrade za trcanje itd..
Al to su dobri uvjeti za DiF al problem u mene mali grad a svaki momak upisiva to..svake godine po nekoliko zavrsi i nemaju posla..

Saobracajjni ovaj valjda je tezak,pa ga se i bojim..Jer bas nisam neki streber koji visi non stop na knjigom..


E sad ova policijska akademija...nije niko zavrsio od meni poznati u mom gradu..koliko sam informisan..
Posto imam vec smijer Carinski Tehnicar, mogao bi valjda za Granicnu Policiju itd..Pitao jednog policajca komsiju svog..kaze da tu ima posla..da ih ima sto rade a zavrsili trogodisnju skolu..al naravno to su oni koji su se uvukli nakon rata..
primjer..jedan u Kladusi policajac prije rata,orao narodu,obicni poljoprivrednik bio bez skole..a sad radi kao policajac nakon rata..i previse se digaooo..a ima za bravara zanat..
al dosta o tome..

Mene zanima ima li tko kakve informacije o POLICIJSKOJ AKADEMIJI..
kako upisati,jel teska itd..koliki su troskovi itd..
I ako tko ima kolegu ili kolegicu na akademiji..
Da mi posalje broj na PM da nazovem i malo se raspitam kako to ide..
Sve cu da ucinim i potrudim se samo da upadnem u grupu..
Jer ako to ne upisem,predajem papire za vizu i grem u Sloveniju na baustelu..jer nemam sta drugo...neda mi se vise nista..policijska akademija ili nista..
Zato molim vas bilo kakve informacije mogu mi pomoci..
I ako mi moze tko da nabavi kakve informacije iz Sarajeva,kako je to tamoo..Koliko primaju godisnje,sta trebam dostaviti..

UNAPRIJED HVALAAA......:icon_smile:
 
Član
ako nemas naviku da ucis i ne volis da ucis zaobidji saobracajni fakultet i to u sirokom luku. poslije medicine jedan od najtezih fakulteta u sarajevu
 
Član
ooojjj posta..... nisam sve cito... al samo carinik jarane... tu se najvise moze hapiti :icon_biggrin:
 
Legend
druze znam jednu curu koja je to studirala.....zavrsila je prije 2 godine ne radi jos u struci,....kad je vidim upitacu je...."carinski tehnicar" ili tako nesto je zvanje njeno............

btw upisi ti to,.....da mogu u ZG u kupovinu miran ici :D heheheheheh
 
Član
Nemoj misliti da te nesto ja crnjacim l ako nemas stele moze imati zavrsen i saobracajni i policijsku akademiju... nema posla za tebe, jer jbg takva nam drzava! A sto se tice policijske akademije nije bas nesto puno teska, ako hoces nesto vise a da je povezano sa pol akademijom upisi kriminalistiku ;)
 
ma idi u sloveniju ili austriju, ko i pola krajine:lol: salim se, nego poznajem jednog momka koji je sad pri kraju te policijske akademije, kaze da ih ima previse, te da ce se tesko moci zaposliti u struci, odnosno da ce morati jake veze imati...
 
Član
ma pusti ba te price ... previse ih ima ... pa ako ces tako nes onda nista upisati a sto se tice difa ...neces fulit AKO GA NE UPISES :lol:
Ja idem na dif i razocarao sam se u zivot od jebenih lopova ...
 
ima li kakve informacije??ne sad da se zajebavate..to mi je vaznoo...
jer znam kakva je situacija u mom gradu..
a DiF nece proci nikako,,
:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Ja mogu reci samo da sam siguran da ne postoji ni jedan fax koji ces tek "onako" bez muke zavrsiti, sta god da upises nece sigurno biti lagano, sta god da upises valja se muciti...
 
Član
Upisi ti na Sociologiji u Sarajevu smjer Sigurnost i zastita,isto ko i PA,a lakse jos od toga,a nema puno uciti;)
 
Chuza je napisao(la):
Upisi ti na Sociologiji u Sarajevu smjer Sigurnost i zastita,isto ko i PA,a lakse jos od toga,a nema puno uciti;)

e za ovo nisam znao...
imas li kakvu stranicu na netu da pregledam malo..:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top