Policija vozila 50 km/h preko ogranicenja

Policija vozila 50 km/h preko ogranicenja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Policijska vožnja od Ilijaša do Vogošće
[video=youtube]http://http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NqPVK_MBirE[/video]
 
Član
ovi sto su snimali trebaju krenuti prvo od sebe... i oni su ih pratili... haman da su se ganjali sa milicajcima...

inace poznajem ovaj put... put je nevjerovatno los i uzak al znaju pojedini i brze voziti pogotovo ovaj pravac kad se prodje semizovac... naravno ne opravdavam al moze im se i svi bi vi vozili brzo da imate kakve blinkere, rotaljke ili sluzbenu iskaznicu... i sad ce prica kako ovi divljaju kako ovo kako ono a 97% foruma vozi ovako ili gore...

uvijek treba krenuti prvo od sebe pa onda od drugih a milicija kao milicija... moze im se.. :)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ovi sto su snimali trebaju krenuti prvo od sebe... i oni su ih pratili... haman da su se ganjali sa milicajcima...

Ok ,njima kazna a drotovima suspenzija :icon_biggrin: moze im se pa nek ih prate.
 
GOLF TZ je napisao(la):
ovi sto su snimali trebaju krenuti prvo od sebe... i oni su ih pratili... haman da su se ganjali sa milicajcima...

inace poznajem ovaj put... put je nevjerovatno los i uzak al znaju pojedini i brze voziti pogotovo ovaj pravac kad se prodje semizovac... naravno ne opravdavam al moze im se i svi bi vi vozili brzo da imate kakve blinkere, rotaljke ili sluzbenu iskaznicu... i sad ce prica kako ovi divljaju kako ovo kako ono a 97% foruma vozi ovako ili gore...

uvijek treba krenuti prvo od sebe pa onda od drugih a milicija kao milicija... moze im se.. :)
bosnjo ne bi bio bosnjo da ne kontrira svima.
znaci, sto se tebe tice, sve je uredu. jebga ljudi imaju rotirke, moze im se..treba presutit? svi bi se mi ponasali ovako da mozemo, zato treba i policiji oprostit?!
nema veze sto su oni drzavni sluzbenici, drzavni organi koji su zaduzeni da zavode red i da budu uzor svima nama? ali eto, mi cinimo prekrsaje, i nemamo pravo da kritikujemo nikog
 
ako si zapiso tablice i vrijeme kad je bila voznja prijavi, i treba gamad prijavljivat kad se kurce, i ja sam brzac ali ne divljam kad je guzva i gdje se ne vidi preticat
 
Član
:icon_question:

Ništa ovdje nisam vidio da je tako - :icon_eek:

Ljudi malo brže vozili, pa šta? Da sam bio iza njih, ne bih odolio da ih ne preteknem.
Onda kad piše nepregledna krivina, uopšte nije bila krivina već početak pravca i to jako pregledno, ne vidim u čemu je problem?
Onda, trostruka krivina, imaš savršen pregled situacije, isto bih uradio.
Iskreno, vozim 10 puta "gore" od ovih sa snimka, ništa oni nisu napravili što ne smiju.
Jedino je žalosno što bi nas obične smrtnike odrali žive za ovo, a ovima niko neće ništa i idemo dalje, mi po svom, oni po svom.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:icon_question:

Da sam bio iza njih, ne bih odolio da ih ne preteknem.

:lol:

ja sam ih bas na ovim pravcima preticao pa sam morao komandiru kafe placati da zaborave za to :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top