Policija skinula tablice

Policija skinula tablice

Član
Pozz drustvo.druga su sinoc zaustavili.radio kao taxi na crno.ono kupio u peniju onu reklamu i da malo zaradi jer se nedavno ozenio a ostao bez posla.i sinoc na principovom mostu ga 2 policajca zaustavili i skinuli table.nisu nasli taximetar.prekopali cijelo auto.nista nisu slikali kao dokaz..sad mene zanima na osnovu kojeg zakona mu smije skinuti table. naravno vozilo je reg itd itd....sta sad da radi.kako da tablice ponovo vrati...da li je neko imao slicno iskustvo?? Svaka pomoc i prijedlog dobro dosao....
Hvala
 
Član
Cuo sam da su ih iskljucivali sa ceste i pisali kazne, ali prvi put cujem da su uzeli tablice, ne znam sad
 
Član
Gledao sam prije 1-2 godine na dnevniku kako skidaju tablice divljim taksistima kod Elektroprivrede. Cudo mu nisu trazili mobitel, jer ako nema taksimetra onda je koristio onu aplikaciju za android. Vjerovatno ce mu doci kazna, a ako ga uhvate ponovo cuo sam da oduzimaju auto.
 
Član
Koristio je na androidu onu aplikaciju.neki mladji lik selimovic iz zvornika nije htio da ga pusti.davao im 100 na kafu al ovaj nije htio.valjda iz zvornika dosao pa se dokaziva..tako mi je on rekao.no ok za kaznu kad ce vratiti table.kolika je kazna.on se nest raspitivao kao navodno policija salje table inspekciji pa tek onda ide procedura.isao u inspekciju.medjutim nema nista.oni dolje nisu dobili nista...
 
Član
Znam da idu tablice inspekciji..cuj ne vracaju..pa sta onda dalje raditi.on je jutros isao u insp jos kod njih table nisu stigle....
 
Sinoc neki kreten sa Golfom 4 (tamno plav ili crn), ne vidjeh najbolje jer je bilo kasno. Taksira na crno, na krovu auta je imao natpis Taxi na plocici velicine 20x10 cm i nekako samo nalijepljeno na krov, nit svijetli nit koji q. Vjerovatno homemade. Debil stade na po ulice kod SCCa nekim momcima, ovaj zadnji nije ni usao kako treba, jednu nogu samo stavio unutra a ilegalac po gasu :/
Sreca pa je u sekundi skonto sta radi, momak se mogao kvalitetno poderat...
 
Član
Ima jedan takav slican sa astrom sivom karavan, sad digne ono sad spusti kroz siber hahaha cesto se vrti po aerodromu
 
Top