Policija (kerovi)

Policija (kerovi)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ajoj boze sacuvaj,jel ovo ono sto je FELE pisao pod "vijesti"
pa ovo nije humano,a jel on ukrao nesto,il se ovi izivljavaju samo bez razloga,jer vidim da ne priznaje jebo te
 
Član
***** li im majku seljacku ni skorpioni ovako nisu radili gori su nego cetnici neznam sta da je momak uradio ovako se ne postupa treba ovo poslati na tv obicni papci izivljavaju se na djeci... Sto bajramovica ili gasija ne izmaraju ovako ***** nemaju muda znaju samo djecu lemati...
 
Ma debili meni se smucilo majke mi moje.Sve i da je lik narkoman i lopov ne smije se to tako radit.Neznam FUUUJ skroz ne odobravam ovo nikako a negdje sam procitao da neko odobrava to je zalosno majke mi.Vako su i mog druga isto prebili zato sto je policajcu opsovo majku,i ja sam bio jedini koji je vidio kako ga udaraju i od toga nis na kraju nije bilo jer su tvrdili da je pao niz stepenice
 
Član
ja sam pisao negdje mene su prebil ikad je bio koncetr ljube na grbavici i kad su me prebili jedan kaze nije to taj zajebali smo se i odose mamu im
 
Legend
maaaajku jebali pedersku,ovo treba na robiju,i onda njih lemati i lemati,dok necrknu mamu jebali
 
Član
aaaaa, zamislite da se vi nadjete u ovakvoj situaciji, strasno jebo te.

a ne kontam ko je snimo i zasto je snimo.

al ovo treba na TV.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top