Polica osiguranja

Polica osiguranja

Ovako,molio bi za pomoć.

Ja na sebi nemam nijedno auto. Imam golf 2 koju sam kupio od brata 2000.g. i nisam je ni prevodio,samo mi je dao punomoć, a na ocu imam Passata i od njega imam punomoć tako da ja na sebi nemam ni jedno auto.

E sada ocu da kupim auto pa me zanima kako i da li je moguće izbjeći plaćanje 100% police..

Sada me zanima kako?

Ja sam u mogućnosti da to novo auto stavim i na sebe(nemam auto) i na starog (ima passata) i na brata(ima golfa,škodu,reno) i na ženu (nema auto). U mogućnosti sam i da promijenim osiguravajuće društvo,samo da mi objasnite sta je potrebno da to uradim jer sam saznao 2-3 primjera koja su to uspjela,znaci da ne plaćam prvu registraciju 100% osiguranja nego normalno...

Hvala unaprijed...
 
Član
Placas 100% tako je i meni bilo. Ako brat proda neko od ta 3 auta i stavi tvoje novo imaces 50% svako novo auto placa 100%.
 
Član
Al opet je na bratu, ti moras platit 100% za prvi auto. Za 50% ti treba polica nekog auta u protekle 3 godine, na tvoje ime naravno, drugo nista
 
Član
Brcko-gas osiguranje, 50% regularna polisa, ja u junu registrovao prvi put na sebe prvo auto
 
Top