Polahko sa AUTOM!!

Polahko sa AUTOM!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sav sam se najezio od ovog prvog... pravo sam se sjebo kod onog sto momak za curom krene a mob u ruci tako je i frajer meni i direkt ga puknem vile su ga spasile evo sav sam se najezio neznam kako cu vozit u pm...
 
Član
a treba ovo gledati. i mora imat uticaja. znam po sebi. al ovo ima uticaja dok ti je u glavi, prodje par dana, i onda vise ne razmisljas sta se moze desit, ovo ono...
doduse, vozim relativno sporo, po ogranicenjima "skoro" :D
 
Legend
sve pohvale za ovaj clip.....stvarno natjera covjeka na razmisljanje.....;)sreca pa nisam tako divlji za volanom,a kad pijem ne vozim...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
a treba ovo gledati. i mora imat uticaja. znam po sebi. al ovo ima uticaja dok ti je u glavi, prodje par dana, i onda vise ne razmisljas sta se moze desit, ovo ono...
doduse, vozim relativno sporo, po ogranicenjima "skoro" :D
pa ko si nam to ti da sam po sebi sudis?
kazem ti, evo vec sam i zaboravio vecinu detalja klipa.
znaci ne mora kod svakog imati utjecaja...
 
Početnik
Uticaja ima zavisno od osobe do osobe...a i velika vecina tih ''uticaja'' izlapi nakon nekoliko dana...ja sam veceras pretrnuo kad sam vidio ovih nekoliko situacija, pogotovo zadnju, kada ozivljavaju dijete...
 
Član
jarane mora ostaviti uticaja nekog. na nekog manje, na nekog vise. al ne mozes biti ravnodusan kad vidis onakve scene. taj ko uspije ostat ravnodusan, to za mene nije covjek...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top