Polaganje CPC

Polaganje CPC

Član
Dali je neko od raje u skorije vrjeme polagao cpc,gdje se polaze koja cijena okvirno :icon_smile:
i jos neko da me uputi o digitalnom tahografu :icon_biggrin:
 
Član
imas na Capardama odmah onde kod benziske pumpe mozes polagati za CPC ako si predhodno polozio PRC :lol::lol::lol:
 
Član
evo ja ti mogu reci o tom digi tahografu, jer sam malo pricao s rodjakom koji je prije nekog vremena predao za to, juce su ga zvali da mu je gotova ta kartica. On je to rjesavao u mostaru, imao je nekih bruku uplatnica i slao im je gore, mogu ga pitat kako tacno ide ako vec nisi saznao. On vozi za ove tvoje iz zivinica, Palabras se cini mi se firma zove, ako sam dobro procitao s kamiona juce
 
Član
ima palabras ja sam juce bio kod njih,pa de ako ti nije tesko pitaj ga gdje sta i kako, iz prve ruke da znam jebala ih kartica,ocemo mi u evropu :D
i pitaj ga za certifikat,mora ga imat

MuMa je napisao(la):
CPC jel to sta za Psenicu ?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

prehrana jest :icon_biggrin:
 
Član
hajd nije problem, vidim se ja danas s njim pa cu ga pitat. Da neces pocet vozit za palabras
 
Član
nemoj da te zajebe za pare ko ovog mog rodjaka. Ostao mu je duzan 3500km. Ovaj moj rodjak je glup, ja mu ne bi dao centove dok mi ne dadne pare. tako ni on ne bi mogao naplatit ture. Dosta znam o toj firmi,ima nekoliko momaka iz zavidovica sto voze u toj firmi, toliki kamioni a niko nije prijavljen i osiguran, to mi nikako ne ide u glavu
 
Član
ma jebes im mater rijetki imaju posteni,kod meneje jedan jaran ostavio mu kamion u hr i dosao kuci busem hahha,nije mu dao platu
 
Član
tako i treba, kad jebe gazda onda i oni njega trebaju. A on fata sve mlade momke, misli svi glupi. Cuo sam da je dispecer u toj firmi zito:lol::lol::lol::lol:
 
Top